به‌روزرسانی بزرگ سالانه ویندوز 10 موبایل منتشر شد

مایکروسافت بعد از انتظارات فراوان به‌روزرسانی سالگرد ویندوز 10 را برای کامپیوترها در تاریخ 12 مرداد (2 اوت) منتشر کرد و پس از آن به کاربران خود اطمینان داد که تنها پس از گذشت یک هفته، به‌روزرسانی سالیانه ویندوز 10 موبایل را نیز منتشر خواهد کرد. دیروز مایکروسافت به وعده خود عمل کرد و بسته‌های به‌روزرسانی سیستم عامل ویندوز موبایل 10 را منتشر ساخت، البته ممکن است بر حسب منطقه، این به‌روزرسانی با تاخیر به دست کاربران این سیستم عامل برسد.

اگر چه مایکروسافت هم پای نسخه دسکتاپ در حال به‌روزرسانی بیلدهای نسخه موبایلی ویندوز 10 است اما مقدار تغییرات بزرگ ویندوز 10 موبایل همانند میزان تغییرات موجود در دسکتاپ نیست، اما از طرف دیگر بسیاری از مشکلات رفع شده که می‌تواند لذت استفاده از ویندوز موبایل را مجددا به کاربران برگرداند. منو تنظیمات سریع با قابلیت شخصی سازی بیشتر، اطلاع‌رسانی و همگام سازی بیشتر و سریع‌تر بین موبایل و دسکتاپ، برنام یکپارچه اسکایپ و موارد دیگر از ویژگی‌های جدید این نسخه هستند.

Windows-10-Anniversary-Update-UK-Release-Date-Windows-10-Anniversary-Update-Download-Now-Guide-Tutorial-Windows-10-Anniversary-F-625798اگر شما هنوز اعلانیه به‌روزرسانی را روی دستگاه خود دریافت نکرده‌اید، می‌توانید برای بررسی بیشتر به منو Settings > Update & security > Phone update > Check for updates رفته و شانس خود را برای دریافت به‌روزرسانی امتحان کنید. اگر به‌روزرسانی را دریافت کرده‌اید، خوشحال می‌شویم نظر خود را در مورد امکانات و ویژگی‌های جدید آن با ما در میان بگذارید.

منبع phonearena
مطالب پیشنهادی
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سیدهادی حسینی
سیدهادی حسینی
7 سال قبل

سلام
من بروزرسانی کردم در ظاهر هیچ تغییری نکرده و تفاوتی در عملکرد احساس نکردم، در کل اینده ای روشن داره