بلیط هواپیما

سرویس خرید Android Pay به سیستم عامل Android Wear می‌آید

در ماه نوامبر اسنادی کشف شد که نشان می‌داد سال آینده اندروید پی (Android Pay) به سیستم‌عامل اندروید ور (Android Wear) خواهد آمد. حال به تازگی جف چانگ (Jeff Chang) مدیر بخش سیستم‌عامل گجت‌های‌ پوشیدنی اندروید گوگل در مصاحبه‌ای با وب‌سایت ورج (The Verge) تأیید کرد که صاحبان محصولات اندروید ور سال آینده اندروید پی را در ساعت های هوشمند خود خواهند داشت.

با این حال وی اشاره‌ای به تاریخ انتشار به‌روزرسانی اندروید ور 2.0 نداشت و احتمالاً در اوایل سال 2017 شاهد انتشار آن خواهیم بود. گذشته از این خبر،  Chang تأیید کرد که گوگل در اوایل سال آینده دو ساعت هوشمند معرفی خواهد کرد و انتظار می‌رود به دنبال آن، به‌روزرسانی اندروید ور 2.0 تا سپتامبر تأخیر پیدا کند.

Android Payبه گفته Chang هر ساعت هوشمند اندروید ور باید از سخت‌افزار مناسبی برای پشتیبانی از اندروید پی برخوردار باشند. او افزود که ساعت هوشمند LG Watch Urbane 2nd Edition یک گزینه مناسب برای پشتیبانی خواهد بود زیرا دارای ویژگی‌های مناسب است. همچنین ساعت‌هایی که از NFC پشتیبانی می‌کنند دارای قابلیت مورد بحث خواهند بود.

به هر حال ساعت های هوشمندی که از به‌روزرسانی اندروید ور 2.0 برخوردار خواهند شد، قابلیت پشتیبانی اندروید پی را پیدا خواهند کرد.

منبع Ubergizmo
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها