Angry Birds 2 برای گوشی های هوشمند در راه است

حتما شما هم تا به حال برای یک بار هم که شده پرنده ای خشمگین را به سوی قلعه خوک ها شلیک کرده اید! بله صحبت از بازی فوق العاده محبوب Angry Birds می باشد. نسخه اول این بازی برای اولین بار در سال 2009 و برای دستگاه های iOS منتشر شد و توانست به سرعت به یکی از پرفروش ترین بازی های اپ استور تبدیل شود و پس از آن تقریبا راه خود را به هر سیستم عامل و کنسولی باز کرد. حال پس از چندین و چند نسخه فرعی و بروزرسانی های مختلف که برای این بازی منتشر شده، شرکت سازنده این عنوان یعنی Rovio Entertainment اعلام کرده است که نسخه دوم این بازی را عرضه خواهد کرد.

Angry Birdsبنا به اعلام این شرکت، تنها دو هفته تا انتشار این بازی باقی مانده است و طبق برنامه ریزی های انجام شده، Angry Birds 2 در روز 30 ژوئیه (8 مرداد) برای ابزارهای همراه در دسترس خواهد بود. در بیانیه معرفی Angry Birds 2 توسط Rovio این طور آمده است:

“در ماه دسامبر سال 2009 و زمانی که ما یک استودیوی کوچک بازیسازی بودیم، اقدام به انتشار پنجاه و دومین بازی خود کردیم که در آن از پرندگانی رنگارنگ، خوک های سبز رنگ، یک تیر و کمان و محیطی جذاب استفاده شده بود. این بازی تاکنون که در سال 2015 قرار داریم طوفان بزرگی در دنیا به وجود آورده است.

با وجود بیش از 3 میلیارد دانلود، میلیون ها طرفدار در سرتاسر جهان، بروزرسانی ها و نسخه های فرعی متعدد، همکاری با افراد شناخته شده این صنعت و چندین و چند عامل دیکر می توان Angry Birds را مادر تمام بازی های همراه محسوب کرد. حال مفتخریم که ادامه این بازی محبوب را خدمت شما معرفی کنیم، یعنی Angry Birds 2.”

Angry Birds Screenshotشرکت Rovio برای Angry Birds سنگ تمام گذاشت و به مرور زمان تعداد زیادی مکانیک و آیتم جدید به آن اضافه کرد. حال بسیار مشتاق هستیم ببینیم این شرکت چه تغییراتی در بازی و گیم پلی آن ایجاد کرده که این بار نه یک نسخه فرعی، بلکه شماره دوم از این بازی را ارائه خواهد کرد. مطمئنا تغییرات کوچک و جزئی نمی تواند انتظارات هواداران را از این عنوان برآورده کند و مشاهده شماره 2 در کنار نام این بازی، توقع همگان را از آن بالا خواهد برد.

خوشبختانه برای رسیدن به پاسخ پرسش های خود در مورد این بازی لازم نیست زیاد صبر کنیم و دو هفته دیگر می توانیم آن را امتحان کنیم. البته هنوز در مورد این که Angry Birds 2 بر روی چه سیستم عامل های همراهی ارائه خواهد شد خبری منتشر نشده ولی مطمئنا دستگاه های مجهز به iOS و اندروید از آن پشتیبانی خواهند کرد.

attackofthefanboy

لینک کوتاه http://bit.ly/2DgqyKk

نظرات بسته شده است.

مطالب مرتبط