جعبه‌گشایی آیپد پرو اپل

تنوع در انتخاب محصولات بسیار خوب است، آیا موافق هستید؟ اپل در چند سال گذشته با افزودن دسته‌های جدیدی به محصولات خود، قصدش را برای جذب مشتریان بیشتر نشان داد. در بخش گوشی‌ها با آیفون ۵ سی شروع کرد، اما شکست خورد و آیفون سری پلاس را جایگزین آن نمود و در دسته تبلت‌ها با آیپد مینی شروع کرد که از آن استقبال خوبی شد، اما با کاهش فروش کلی تبلت‌ها در بازار جهانی، رو به اضافه‌کردن دسته دیگری در سال جاری رفت: یک تبلت با صفحه نمایش ۱۲٫۹ اینچی به نام آیپد پرو.

آیپد پرو بزرگترین تبلت اپل محسوب می‌شود و حتی یکی از بزگترین تبلت‌های بازار. با اینکه آیپد پرو بزرگ است و اپل قصد دارد آن را جایگزینی برای لپ‌تاپ‌ها صدا کند، اما در واقع این تبلت هیچ شباهتی به این دسته از محصولات ندارد و بیشتر شاید بدرد کارهای روزمره و اداری و افزادی مانند طراحان بخورد؛ دسته‌ای که مایکروسافت با سرفیس پرو خود آن را پدید آورد و با شعار جاگزین لپ‌تاپ‌ها تا نسل ۴ آن پیش رفت. در حقیقت سرفیس مایکروسافت را می توان با داشتن سیستم عامل ویندوز و اجرای اپلیکیشن‌ها به نوعی جایگزینی برای بعضی از لپ‌تاپ‌ها دانست، اما آیپد پرو همان سیستم‌عامل آیفون و یا دیگر تبلت‌های اپل را دارد که فقط برای این تبلت بهینه شده است.

با این حال آپید پرو اکنون اینجاست و از روز گذشته روانه بازار جهانی شده است. سخن کوتاه کرده و در ادامه از شما دعوت می‌کنیم از تصاویر و ویدیو جعبه گشایی این محصول لذت ببرید.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.