قیمت آیفون ایکس و زمان عرضه پرچمدار جدید اپل

قیمت آیفون ایکس و زمان عرضه پرچمدار جدید اپل
آیفون 8

ساعاتی پیش رویداد اپل برگزار شد و در آن محصولات جدید این کمپانی رونمایی شدند. یکی از این محصولات که بسیاری از مردم در سراسر جهان از ماه‌ها پیش منتظر آن بودند آیفون مخصوص دهمین سالگرد تولید گوشی‌های اپل بود که در این مراسم با نام آیفون ایکس (iphone X) رونمایی شد.

آیفون ایکس
آیفون ایکس

برای اطلاعات بیشتر راجع به مشخصات و ویژگی‌های آیفون ایکس و همچنین محصولات دیگر اپل که امشب معرفی شدند، مطالب زیر را در دیجی‌رو مطالعه نمایید:

پس از معرفی پرچمدار جدید آیفون، بسیاری از علاقه‌مندان به دنبال قیمت و زمان آیفون 10 یا همان آیفون ایکس هستند. خوشبختانه در مراسم امشب اپل قیمت آیفون ایکس همراه با زمان عرضه این گوشی اعلام شد تا علاقه‌مندان اپل از تمام جزییات آیفون جدید اطلاع داشته باشند.

قیمت نسخه های مختلف آیفون ایکس را در جدول زیر مشاهده می‌نمایید:
نام گوشی قیمت
اپل آیفون ایکس با حافظه داخلی 64 گیگابایت 999 دلار
اپل آیفون ایکس با حافظه داخلی 128 گیگابایت 1149 دلار

همانطور که مشاهده می‌کنید آیفون جدید اپل قیمت بسیار زیادی دارد و همین می‌تواند دلیلی باشد تا طرفداران اپل خرید آیفون 8 و آیفون 8 پلاس را به تهیه آیفون ایکس ترجیح دهند!

قیمت آیفون‌های سال‌های گذشته نیز با عرضه آیفون 8، 8 پلاس و ایکس کاهش یافت که جزییات آن را در تصویر زیر مشاهده می‌نمایید.

قیمت آیفون 8
قیمت آیفون 8

علاقه‌مندان می‌توانند از روز 27 اکتبر برای پیش خرید آیفون ایکس اقدام نمایند. عرضه این گوشی از روز 3 نوامبر آغاز خواهد شد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید