نگران گم‌شدن یکی از ایرپادها نباشید؛ اپل با دریافت 69 دلار آن‌ها را جایگزین می‌کند

تا هفته‌ی گذشته، شرکت اپل در مورد ایرپادهای مورد انتظارش، در سکوتی عمیق فرو رفته بود. ایرپادهایی که در کنار آیفون 7 و 7 پلاس رونمایی شده بودند. علت تأخیر در عرضه‌ی آن‌ها، مشکلات برای همگام‌سازی جریان صدا میان دو ایرپاد و مطمئن نبودن اپل در مورد چگونگی سیاست‌گذاری برای برخورد با مشتریانی بود که یکی از ایردپاهای خود را گم می‌کنند.

بیشتر بخوانید:

اپل پس از رفع این سردرگمی، ایرپادهایش را روانه‌ی بازار کرد. درست در موقع آغاز فصل خرید تعطیلات. به علاوه، این شرکت در وب‌سایت اختصاصی خود، سیاستش برای تعویض هر یک از این ایرپادها را به صورت رسمی مشخص کرده است. با پرداخت مبلغ 160 دلار، می‌توانید یک جفت ایرپاد به همراه کیس شارژر آن خریداری نمایید. اکنون اگر پس از خریداری، یکی از این آیتم‌ها را گم کنید، اپل با دریافت 69 دلار، یک آیتم جایگزین را در اختیار شما قرار خواهد داد و دیگر لازم نیست دست به خرید پکیج کامل بزنید. این 69 دلار شامل یک ایرپاد راست یا چپ یا کیس شارژ می‌باشد.

اگر برای هر کدام از آیتم‌های فوق، می‌خواهید باتری جایگزینی خریداری کنید، باید مبلغ 49 دلار را برای هر کدام از ایرپادهای راست یا چپ و یا کیس شارژ بپردازید. این قیمت‌ها تنها در مورد تعویض‌های در مدت یک سال گارانتی معتبر می‌شوند. البته قیمت 6.95 دلار نیز برای مالیات و هزینه‌ی ارسال به این مبالغ افزوده خواهد شد. اگر علاقه‌ی زیادی به خرید این ایرپادها دارید، خیالتان در مورد این که چه اتفاقی پس از گم شدن یکی از آیتم‌ها آن خواهد افتاد، راحت شده است. اما در هر حال به شما توصیه می‌کنیم که با خرید یک بلوتوث هدفون با کیفیت برای 70 دلار، خیال خودتان را راحت‌تر کنید.

در مورد نحوه‌ی سیاست‌گذاری اپل در این مورد چه فکر می‌کنید؟ آیا ایرپادها ارزش قیمت 160 دلاری را دارند؟ نظرات خود را با دیجی رو در میان بگذارید.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع GSM Arena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها