پتنت جدید اپل رویت شد؛ بندهایی با یک باتری مکمل برای اپل واچ!

شرکت اپل بر روی روش‌های مختلفی به منظور افزایش ماندگاری شارژ باتری اپل واچ کار می‌کند و البته به دلیل طراحی خاص قطعات سخت‌افزاری این ساعت‌مچی هوشمند، امکان استفاده از یک باتری با ظرفیت بیشتر تقریباً دشوار است. با این‌حال، یک پتنت جدید که به تازگی توسط کوپرتینویی‌ها به ثبت رسیده است، نشان می‌دهد که شرکت اپل تصمیم دارد با استفاده از یک بند منحصر به فرد، یک باتری اضافی را به همراه اپل واچ ارائه بدهد.

باتری اضافی به بندها متصل شده است و از طریق یک صفحه بسیار نازک و مغناطیسی به ساعت‌ هوشمند اپل واچ متصل می‌شود. به دلیل اتصال باتری اضافی به یک صفحه مغناطیسی، انرژی لازم برای ساعت‌مچی اپل تامین خواهد شد و به همین جهت، می‌توانید از ساعت‌مچی هوشمند خود مدت زمان بیشتری استفاده نمایید. باتری اضافی را نیز می‌توانید با اتصال یک کابل لایتینگ یا داک مغناطیسی اپل واچ، شارژ نمایید.

پتنت جدید اپل برای باتری اضافی اپل واچعلاوه‌براین، اپل یک سیستم حفاظتی را به منظور جلوگیری از افزایش حرارت در ساعت‌مچی هوشمند خود توسعه داده است. برطبق این پتنت، صفحه شارژ از سنسورهایی استفاده می‌کند که می‌تواند تشخیص دهد ساعت‌ اپل واچ بیش از حد داغ شده است یا خیر. به همین جهت، انتقال انرژی از باتری اضافی براساس میزان حرارت کنترل می‌شود؛ این سیستم‌ حفاظتی، مشخص می‌کند که انرژی باتری اضافی با تمامی ظرفیت انتقال یابد یا انرژی انتقال یافته محدود شود.

پتنت جدید اپل برای باتری اضافی اپل واچدر حال‌حاضر، هیچ گمانه‌زنی‌ مبنی بر زمان عرضه این وسیله جانبی وجود ندارد. شرکت اپل، ایده‌های مختلفی را آزمایش می‌کند و از جمله آن‌ها می‌توان به بندهای ماژولار برای اپل واچ اشاره کرد. در این پتنت، در اتصال هر بند، یک قطعه سخت‌افزاری وجود دارد و با اتصال این بندها به یک‌دیگر، می‌توان قابلیت‌های ساعت‌مچی هوشمند اپل واچ را بهبود داد.

پتنت جدید اپل برای باتری اضافی اپل واچالبته باید اشاره کنیم که اپل (و به‌طور کلی، همه سازندگان) ایده‌های مختلفی را به ثبت می‌رساند اما برخی از این ایده‌ها هیچ‌گاه عملی نخواهد شد و به آزمایشگاه‌ها محدود باقی می‌ماند.

لینک کوتاه http://bit.ly/2DjMfZS
منبع phonearena

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آواتار ها به صورت خودکار و تصادفی انتخاب می‌شوند؛ شانس خودتون رو امتحان کنید! 😊

مطالب مرتبط