اپل استور با توجه به سابقه، به شما پیشنهاد خرید می‌دهد

اپل یک به‌روزرسانی جدید برای اپل استور منتشر ساخته که به آن یک ویژگی خارق‌العاده می‌افزاید: پیشنهاد برنامه‌های جدید بر اساس تاریخچه برنامه‌هایی که پیش از این خریده یا نصب کرده‌اید. هم چنین اگر به تازگی یک اپل آیپد پرو خریده باشید، فروشگاه به شما پیشنهاد خرید یک کیبورد هوشمند را می‌دهد، یا اگر دو گوشی آیفون 6S جدید خریده‌اید، برای هماهنگ کردن آن دو به شما قاب‌های جالبی را پیشنهاد می‌کند.

این ویژگی قابلیت غیر فعال سازی نیز دارد، اگر این قابلیت با پیشنهادهایش شما را اذیت می‌کند می‌توانید به بخش خریدها (Apple purchases) که در تنظیمات Apple ID نیز لینک شده است بروید و این ویژگی را غیر فعال کنید. اپل قابلیت‌های دیگری نیز به نسخه 4.0 نمر‌افزار اپل استور افزوده است. هم اکنون به راحتی می‌توانید از آخرین رویدادها و خبرهای مربوط به فروشگاه محلی اپل در نزدیکی خود با خبر شوید یا اینکه سفارشات شما تا چه مدت زمان دیگر برای ارسال آماده خواهند شد.

asaهمچنین در هنگام بازدید از فروشگاه‌های اپل می‌توانید با اسکن محصولات توسط دوربین، اطلاعات بیشتری را در مورد آنها کسب کنید. در این به‌روزرسانی امکان جالب دیگری نیز فراهم شده است، شما قبل از مراجعه به فروشگاه محلی اپل می‌توانید از موجودی‌های آن اطلاع یابید تا وقتی به آنجا رسیدید نگران موجود بودن کالای مورد نظر نباشید. به نظر می‌رسد هدف اپل از ارائه این به‌روزرسانی جدید، افزایش فروش محصولات جانبی برای دستگاه‌های خود است.

منبع phonearena
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد