برنامه جدید فیسبوک برای فیلترگذاری زنده بر روی ویدیو

فیسبوک با به‌روزرسانی جدید ویژگی و تجربه جدید را با اپلیکشن خود اضافه می‌کند که مهمترین آن فیلترهای زنده مانند فیلترهای موحود در برنامه اسنپ چت است که البته برای ویدیو و تصاویری که در گوشی ذخیره کرده‌اید نیز کاربرد دارد. اما قبل از اینکه خیلی هیجان زده شوید بهتر است با چند واقعیت روبرو شوید، البته احتمالا خودتان هم حدس زده باشید: اول آنکه بخش “creative effects” فعلا شامل فیلترهای بسیار محدود است و آنهایی هم که در حال حاضر در دسترس هستند همگی مربوط به رویداد المپیک برزیل هستند؛ دوم آنکه این ویژگی هم اکنون تنها در دسترس کابران اندرویدی و iOS کانادایی است ولی در برزیل تنها در اپل استور می‌توانید این اپلیکیشن را پیدا کنید و خبری از اپلیکیشن اندرویدی نیست!

اگر شما در یکی از رو کشور نامبرده هستید، برنامه از شما با یک اعلانیه می‌خواهد تا ویژگی جدید را امتحان و تصاویر و فیلم‌های خلاقانه و زیبا تهیه کنید. هنگامی که تاییدیه دسترسی به دوربین را قبول کردید، آیکون دوربین درست در بالای رویدادهای جدید برای شما به نمایش گذاشته می‌شود تا دسترسی سریع‌تری به این بخش ایجاد شود.

FirstTimeTutorialفیسبوک می‌گوید که درست همانند اپلیکیشن اینستاگرام، می‌توانید از فیلترهای مختلفی برای برجسته کردن ویدیو یا عکس گرفته شده در شبکه‌های اجتماعی استفاده کنید تا به یک ستاره درخشان تبدیل شوید. اما چون این برنامه فعلا تنها در مرحله پیش از عرضه جهانی است ممکن است نسخه نهایی با آنچه که ما در حال حاضر می‌بینیم متفاوت‌تر بوده و هم چنین فیلترهای بیشتری برای ایجاد تصاویر شگفت انگیز را در خود جای دهد. اکثر مردم برای ایجاد خلاقیت بیشتر و افکت‌های جذاب‌تر از برنامه‌های مستقل و ویژه این کار استفاده می‌کنند.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع engadget
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.