برنامه اندرویدی بلک‎بری هاب پلاس به زودی در دسترس عموم قرار خواهد گرفت

بلک‎بری، این تولیدکننده کانادایی به تازگی برنامه هاب پلاس (+Hub) را برای گوشی‎های اندرویدی نسخه مارشمالو عرضه کرده است. به کمک +Hub بلک‎بری می‎توانید به صورت یکجا به ایمیل‎ها و اعلانیه‎های شبکه‎های اجتماعی دسترسی داشته باشید. هم‎چنین برنامه تقویم و مدیریت پسورد نیز در کنار آن وجود دارند. قبل از این +Hub فقط در دسترس کاربران بلک‎بری 10 و گوشی‎های ساخت این شرکت بود. اما به نظر می‎رسد کاهش فروش این شرکت باعث شده تا به فکر عرضه عمومی نرم‎افزار خود باشد تا شاید بتواند تعداد کاربران خود را افزایش دهد.

بلک‎بری اکنون به طیف بیشتری از مصرف‎کنندگان دسترسی دارد ولی موفقیت آن وابسته به میزان علاقه‎مندی کاربران مارشمالو به محصول این شرکت کانادایی خواهد بود. کاربران می‎توانند هاب را در کنار برنامه‎های جانبی به رایگان دریافت کنند ولی استفاده از این بسته تا 30 روز رایگان خواهد بود و پس از آن باید ماهانه یک دلار حق اشتراک بپردازند و یا از نسخه دارای تبلیغات استفاده کنند. نسخه خریداری شده شامل مخاطبین، وظایف، جستجوی دستگاه، یادداشت‎ها و لانچر برنامه‎ها نیز خواهد بود. متاسفانه خبری از کیبورد مجازی بلک‎بری نیست.

636058995084049583-blackberry-hub-androidتوجه داشته باشید هاب بلک‎بری بر روی تمام گوشی‎های مبتنی بر مارشمالو پشتیبانی نمی‎شود. اگرچه بلک‎بری هر روز محصولات بیشتری را به لیست پشتیبانی خود اضافه می‎کند. هم‎چنین +Hub فقط بر روی گوشی‎ها قابل نصب است و نمی‎توان از آن بر روی تبلت‎های اندرویدی بهره برد. بلک‎بری قصد دارد در آینده‎ای نزدیک +Hub را برای دستگاه‎های مبتنی بر اندروید لالی‎پاپ و هم‎چنین iOS نیز عرضه کند.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی‌رو دنبال کنید
منبع Engadget
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد