آیفون های اولیه اپل با قیمت هایی نجومی در وب سایت ها به فروش می رسند

زمانی که استیو جابز در تاریخ 9 ژانویه سال 2007 اولین آیفون را معرفی کرد بسیاری شگفت زده شدند. استیو گوشی موبایلی را معرفی کرد که همه دلشان می‌خواست آن را داشته باشند. در آن زمان اولین آیفون در دو مدل 4 گیگابایتی (499$) و 8 گیگابایتی (599$) عرضه شد.

شاید به خاطر داشته باشید که برای تبلیغات اپل هزینه‌های زیادی کرد و بازخورد خوبی نیز گرفت. بر روی صفحه نمایش آیفون‌ها در تبلیغات، وب سایت نیویورک تایمز به چشم می‌خورد و همینطور یک سگ که اسکیت می‌کرد. همه‌ی این اتفاقات دست به دست هم دادند تا محصولی انقلابی به نام آیفون متولد شود.

این مدل از آیفون‌ها می‌توانستند از اینترنت EDGE بهره ببرند و بعدها قابلیت 3G به آیفون‌های بعدی اضافه شد. دوربین‌های این گوشی 2 مگاپیکسل بودند و فاقد فلش. حتی فوکوس اتومات هم نداشتند ولی صفحه نمایش اولین آیفون باعث شد تا از دیگر محصولات کاملاً متمایز شود و بسیاری را شیفته‌ی خودش کند. جالب است که بدانید در جدیدترین آیفون یعنی 7 از جنس بدنه‌ی اولین آیفون استفاده شده است. این موضوع را با لمس آیفون 7 جت به لک متوجه خواهید شد.

در چند روز اخیر کسانی که دارای مدل‌های آکبند این آیفون‌ها هستند با قیمت‌های نجومی 22 هزار دلار اقدام به فروش کرده‌اند و آن‌ها را در وب سایت‌هایی مانند ebay قرار داده‌اند. این آیفون‌ها کاملاً آکبند و نو هستند و حتی از جعبه خارج نشده‌اند. این اتفاق توجه رسانه‌ها را به خود جذب کرده و بسیاری نیز قصد خرید دارند!!!

نظر شما درباره ی فروش آیفون های اولیه به این قیمت چیست؟

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها