برگزاری رویداد WWDC 2019 اپل در 3 ژوئن تایید شد؛ معرفی آی‌ او اس 13

کمپانی اپل اعلام کرد که سی‌امین کنفرانس توسعه دهندگان – WWDC در تاریخ 3 ژوئن آغاز می‌شود و تا 7 ژوئن ادامه دارد. همانند دو سال قبل، این کنفرانس در مرکز کنوانسون McEnery در سن خوزه کالیفرنیا برگزار خواهد شد.

احتمالا تمرکز اصلی اپل در این رویداد بر روی نسخه جدید سیستم عامل خود، یعنی آی‌ او‌ اس 13 است. با توجه به شایعات، اپل در این رویداد قصد معرفی چند تغییر بزرگ را در سیستم عامل خود دارد. همچنین ویژگی‌های جدیدی برای آی‌پد نیز در نظر گرفته شده‌است. نسخه بعدی سیستم عامل آی‌ او‌ اس دارای حالت تاریک اختصاصی بوده که در زیر نشان داده شده‌است.

حالت تاریک آی او اس 13

انتظار می‌رود در WWDC 2019، برنامه‌های یونیورسال اپل نیز معرفی شوند. برنامه‌های یونیورسال به کاربران اجازه می‌دهند که بتوانند برنامه‌های آیفون و آی‌پد را در کامپیوترها و لپتاپ‌های مک نیز استفاده کنند. سایر معرفی‌های نرم افزاری این رویداد نیز شامل معرفی نسخه‌های جدید WatchOS، tvOS و MacOS است.

در قسمت سخت افزار رویداد WWDC 2019، اپل اقدامات بسیار کمی در نظر گرفته‌است. اگرچه، یک آی‌پد جدید 10.5 اینچی در این رویداد معرفی می‌شود، اما احتمال این نیز وجود دارد تا اپل AirPower و AirPods 2 را معرفی کند.

توسعه دهندگان علاقه‌مند به شرکت در رویداد WWDC سال 2019، می‌توانند برای تهیه بلیت به وبسایت رسمی اپل مراجعه کنند. کمپانی اپل نیز شرکت کنندگان در این رویداد را به طور تصادفی انتخاب می‌کند. هزینه شرکت در این رویداد 1599 دلار است و مهلت ثبت نام تا تاریخ 20 مارس ادامه دارد.

منبع Phone Arena
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar