مایکروسافت ارو لانچر را با هدف بهینه‌تر کردن به روز رسانی نمود

شرکت مایکروسافت به ارائه‌ی به روز رسانی‌های کوچک اما کاربردی برای لانچر اندرویدی خود، ارو لانچر (Arrow Launcher) ادامه می‌دهد. این برنامه‌ی محبوب به صورت منظم و تقریباً هر ماه یک بار به روز رسانی می‌شود. البته نسخه‌ی آزمایشی آن سریع‌تر و بیشتر با به روز رسانی‌های مایکروسافت همراه می‌گردد.

بیشتر بخوانید:

قبلاً در مورد به روز رسانی‌های ارو لانچر به شما گزارش داده بودیم و گفته بودیم که توسعه دهندگان این برنامه در حال حاضر بر روی هر چه بیشتر بهینه کردن آن تمرکز کرده‌اند.

به روز رسانی که امروز مایکروسافت برای ارو لانچر ارائه داده است، قدم دیگری برای رسیدن به این هدف می‌باشد و این برنامه را تبدیل به یکی از سبک‌ترین لانچرهای موجود در گوگل پلی استور برای دستگاه‌های اندرویدی خواهد کرد.

لیست تغییرات رسمی که مایکروسافت با به روز رسانی جدید برای ارو لانچر منتشر کرده است، شامل بهینه‌تر شدن 10 درصدی این برنامه نسبت به نسخه‌ی قبلی می‌باشد. ما همیشه از بهتر شدن عملکرد یک برنامه استقبال می‌کنیم، حتی اگر این پیشرفت محدود به 10 درصد باشد.

همچنین حالا کاربران می‌توانند به کمک یک ژست حرکتی جدید، بسیار ساده‌تر از گذشته از قابلیت جست و جو استفاده کنند. تنها کافی است که با انگشت خود یک بار بر روی صفحه‌ی نمایش به پایین اسوایپ کنید تا منوی جست و جو برایتان نمایش داده شود.

علاوه بر این، ارو لانچر در نسخه‌ی جدید خود، به کاربران اجازه خواهد داد تا چینش ردیف‌ها و ستون‌ها را در صفحه‌ی برنامه‌ها (صفحه‌ی خانه) شخصی سازی کنند. برای این منظور، تعدادی گزینه از جمله 4 در 5 و 4 در 6 و … در قسمت تنظیمات به چشم می‌خورد.

حالا که صحبت از شخصی سازی شد، باید بگوییم که آخرین به روز رسانی ارو لانچر، گزینه‌های شخصی سازی را به قسمت صفحه‌ی اخیر (Recent) این برنامه اضافه می‌کند. کاربر می‌تواند به کمک این گزینه‌ها، مشخص نماید که دوست دارد چه محتوایی بر روی این صفحه نمایش داده شوند. مایکروسافت سعی کرده است در نسخه‌ی جدید ارو لانچر، مشکلاتی را که کاربران در قسمت تصاویر پس زمینه، ویجت‌ها و سایر بخش‌های گزارش کرده بودند را رفع نماید.

لینک دانلود لانچر سبک و محبوب شرکت مایکروسافت از گوگل پلی استور و کافه بازار در پایین برای شما قرار گرفته است. به یاد داشته باشید که ارو لانچر تنها بر روی دستگاه‌های اندرویدی با نسخه‌ی 4.0.3 یا بالاتر اجرا خواهد شد.

گوگل پلی

کافه بازار

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع Phone Arena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها