فیلم آرتمیس فاول (Artemis Fowl) با اقتباس از رمان‌ها در 2019 اکران می‌شود! [تماشا کنید]

اگر شما در قسمت رمان نوجوانان یک کتاب‌فروشی پا گذاشته باشید، بی‌شک چشمتان به سری رمان‌های آرتمیس فاول که برای گروه سنی نوجوانان تالیف شده، خورده است. این رمان‌ها به خصوص در گروه سنی 12-16 سال بسیار طرفدار دارند و هم‌اکنون، دیزنی با انتشار یک تیزر تریلر جذاب، خبر از ساخت فیلمی مبتنی بر این سری کتاب‌ها خبر داد.

مدت‌هاست که صحبت‌هایی راجع به یک فیلم آرتمیس فاول می‌شود، اما کسی فکر نمی‌کرد به این زودی خبری از اکران این فیلم باشد؛ زیرا مدت‌ها بود که ادامه‌ی پروژه‌ی این فیلم با تاخیرهایی مواجه می‌شد و چندین سال در جهنم ساخت (Development Hell، که به پروژه‌هایی که ساخت‌ آن‌ها چندین سال طول می‌کشد، اطلاق می‌شود) قرار داشت. اما علی رقم همه‌ی ناامیدی‌ها، دیزنی در نیمه‌شب به وقت آمریکا، یک تریلر منتشر کرد و اعلام کرد فیلم در 9 آگوست 2019 اکران می‌شود.

71Ha45e3hyL 600x474 - فیلم آرتمیس فاول (Artemis Fowl) با اقتباس از رمان‌ها در 2019 اکران می‌شود! [تماشا کنید]
بسیاری از ما با سری کتاب‌های تالیف اُاین کالفر خاطرات زیادی داریم.

چیز زیادی از داستان فیلم در این تریلر دیده نمی‌شود و تنها می‌دانیم که آرتمیس با بازی فردیا شاو، به همراه بادیگارد خود دوموی باتلر (نانسو آنوزی) قصد در دزدیدن اموال فرشته‌هایی که در زیر پوسته‌ی زمین زندگی می‌کنند را دارند. در این تیزر، به خوبی به شما یادآوری می‌شود که در زمان خواندن این کتاب‌ها، چه حس حماسی و عجیبی در دوران نوجوانی در شما شکل می‌گرفت!

دیگر بازیگران این فیلم به شرح زیر هستند:

  • دیم جودی دنچ در نقش فرمانده روت
  • جاش گد در نقش مالچ دیگمز
  • لارا مک‌دانل در نقش کاپیتان هالی شورت
  • می‌توانید این تیزر تریلر را در زیر تماشا کنید.

 

 

منبع Gizmodo

مطالب مرتبط

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.