اولین تریلر بازسازی دیزنی از شیرشاه منتشر شد [تماشا کنید]

اولین تریلر دیزنی از بازسازی شیرشاه (ساخته‌ی سال 1994) منتشر شد. این تریلر که یک دقیقه و نیم است هم‌زمان با بازی تیم NFL آمریکا (که هر ساله به مناسبت روز شکرگزاری  برگزار می‌شود) پخش شد.

شیرشاه را شرکت والت دیزنی تولید کرده و کارگردانی آن را جان فِورو، کارگردان مرد آهنی (Iron Man)، بر عهده دارد. انیمیشن این فیلم ساخته شده با کامپیوتر و بسیار طبیعی است و تعداد زیادی از صدا‌‌پیشگان متبحر همانند دونالد گلاور در نقش سیمبا، بیانسه در نقش نالا و جیمز ارل جونز برای بار دوم در نقش موفاسا نقش‌آفرینی می‌کنند. همین‌طور هانس زیمر برای بار دوم ساختن موسیقی متن فیلم شیرشاه را برعهده خواهد داشت و التون جان هم برای بار دوم برخی از قطعات نوشته خودش را در فیلم کار خواهد کرد.

در این تریلر ما صحنه‌هایی از شروع فیلم را می‌بینیم که در آن رافیکی، سیمبای جوان را به حیواناتِ سرزمین معرفی می‌کند. در ادامه صحنه‌هایی از سیمبای بالغ که بالای صخره ایستاده نشان داده می‌شود. در همین حین جیمز ارل جونز در نقش موفاسا، روایت‌گویی خود را شروع می‌کند و هم‌زمان موسیقی آغازین فیلم که «چرخه‌ی زندگی» نام دارد، پخش می‌شود. این فیلم در تاریخ 19 ام جولای 2019 منتشر خواهد شد.

در این لینک می‌توانید تریلر منتشر شده را تماشا کنید:

منبع theverge

مطالب مرتبط

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.