مژده به عاشقان بازی‌های اتومبیلرانی؛ WRC 6 ماه آینده عرضه می‌شود

بعید به نظر می‌رسد شما اهل بازیهای کامپیوتری اتومبیلرانی بوده و نام مجموعه بازی پرطرفدار World Rally Championship یا همان WRC را نشنیده باشید. حال خبر خوبی است بدانید که ماه آینده قادر به تجربه تازه‌ترین نسخه این عنوان خواهید بود.

بازی اتومبیلرانی WRC 6 در ماه اکتبر (مهر ماه) سال جاری و در سراسر جهان به پلی استیشن 4، اکس باکس وان و کامپیوتر خواهد آمد. ناشر این بازی بیگ بن (Bigben) و توسعه دهنده آن کایلوتون (Kylotonn Racing Games) این خبر را اعلام کردند. عنوانی که بازی رسمی مسابقات رالی قهرمانی جهان (World Rally Championship) در سال 2016 شناخته می‌شود.

در جدیدترین پیش نمایش، بخش چند نفره بازی به صورت تقسیم صفحه (split-screen) برای اولین بار نمایش داده می‌شود. این بخش به دو بازیکن اجازه می‌دهد که به طور همزمان در یک صفحه با هم به رقابت بپردازند. WRC 6 دارای طراحی جلد متنوعی متناسب با منطقه انتشار بازی بوده و روی هر نسخه بازی در مناطق مختلف خودروی متفاوتی نقش بسته است.

3124968-wrc6_screen_4این بازی تمام 14 مرحله مسابقات رالی قهرمانی جهان را شامل می‌شود و تمام رانندگان و تیم‌های رسمی مسابقات به علاوه تعدادی از رانندگان WRC 2 و نسخه اول WRC در آن حضور خواهند داشت. توسعه بازی WRC 6 بر عهده شرکت Kylotonn Racing Games است که مسُولیت ساخت نسخه پنجم را نیز بر عهده داشت.

منبع gamespot
مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

دیگران چه می خوانند؟