کپکام تریلری از “Urien” در بازی استریت فایتر 5 منتشر کرد

در حالی که فکر می‌کردیم کار بازی‌سازان کپکام با بازی استریت فایتر 5 (Street Fighter V) به اتمام رسیده، توسعه دهنده بازی اخیراً تریلری از یک شخصیت جدید به نام “Urien” منتشر کرده است که می‌توانید آن را مشاهده بفرمایید. این شخصیت آخرین کاراکتری است که به استریت فایتر 5 اضافه می‌شود بنابراین بازیبازها چشم به راه انتشار آن هستند.

برای طرفداران سری بازی‌های استریت فایتر “Urein” شخصیت جدیدی نیست چرا که او در بازی استریت فایتر 3 نیز معرفی شده بود و او را به عنوان برادر کوچک‌تر “Gill” دیده بودیم؛ بنابراین “Urien” در آپدیت بعدی بازی به دنیای استریت فایتر باز خواهد گشت.

او همچنین یکی از شش شخصیتی است که کپکام در سال جاری معرفی کرد. تا کنون کاراکترهای Alex،Guile ،Balrog ،Iboki و Juri معرفی شده بودند که در کنار Urien این شش شخصیت را تشکیل می‌دهند. تریلر فوق به بازیکنان نشان می‌دهد که می‌توانند چه انتظاری از این شخصیت داشته باشند و ما شاهد برخی از حرکات و توانایی‌های او هستیم.

همچنین گفته شده است شما می‌توانید مانند دیگر شخصیت‌های معرفی شده، کاراکتر “Urien” را با پول داخل بازی که از طریق بازی کردن به دست می‌آید خریداری کنید و یا اگر تنبل هستید دست به جیب شوید و از پول واقعی استفاده کنید.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع ubergizmo
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها