10 میلیون کاربر اندرویدی به سمت آیفون اپل کوچ کرده‌اند؟

10 میلیون کاربر اندرویدی به سمت آیفون اپل کوچ کرده‌اند؟

گوشی‌های مجهز به سیستم عامل اندروید به طور گسترده در سراسر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرند، با این حال هر دو کمپانی گوگل و اپل معتقدند همواره کاربرانی وجود دارند که بین دو پلتفرم اندروید و آی او اس جا به جا می‌شوند. در این رابطه طبق یک اپلیکیشن که در گوگل پلی استور وجود دارد، در طی چند سال اخیر حداقل 10 میلیون کاربر از اندروید به آی او اس مهاجرت کرده‌اند.

این آمار و ارقام بر مبنای اپلیکیشنی تحت عنوان Move to iOS به دست آمده است، این اپلیکیشن به کاربران اندرویدی کمک می‌کند به راحتی و با انتقال محتوا و برنامه‌های خود از یک دیوایس اندرویدی به آیفون کوچ کنند. قابل ذکر است که این اپلیکیشن توسط اپل طراحی و توسعه یافته تا به این وسیله انتقال برنامه‌ها، مخاطبین و تصاویر از یک دیوایس اندرویدی به یک دیوایس آی او اس ساده‌تر شود، چراکه هرچه تعداد کاربران بیشتری از اندروید به آی او اس کوچ کنند فروش آیفون نیز افزایش پیدا می‌کند.

move-to-ios-now-has-10-million-to-50-million-installationsتا اکتبر سال 2015، بین 1 تا 5 میلیون کاربر اندرویدی این اپلیکیشن را از پلی استور دریافت کرده بودند و اکنون با گذشت یکسال این رقم به 10 تا 50 میلیون کاربر رسیده است. با این حال نمی‌توان فرض کرد تمام افرادی که این برنامه را دانلود کرده‌اند دیوایس اندرویدی خود را با آیفون تعویض کرده‌اند، علاوه بر این اگرچه تعداد دانلود این اپلیکیشن اکنون در بازه 1050 میلیون قرار دارد اما نمی‌توان فرض را بر روی بالاترین حد این بازه قرار داد. با این حال طبق این آمار در کمترین حالت در 2 سال اخیر حداقل 10 میلیون کاربر از اندروید به آیفون کوچ کرده‌اند.

بدیهی است که این آمار و ارقام علمی و دقیق نیست اما همچنان روش خوبی است تا اپل از این طریق و با نظارت بر این ارقام تعداد کاربران جدید آی او اس که از اندروید به این سیستم آمده‌اند را شناسایی کند.

اگر شما نیز قصد دارید دیوایس اندرویدی خود را با یک آیفون تعویض کنید، می‌توانید با دانلود Move to iOS مراحل انتقال را ساده‌تر پیش ببرید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar