مایکروسافت سرانجام برنامه‌ی سلفی خود را برای اندروید عرضه کرد

ماه دسامبر سال گذشته (آذر ماه 95) شرکت مایکروسافت برنامه‌ی «مایکروسافت سلفی» (Microsoft Selfie) را در اپل اپ استور برای کاربران آی او اسی عرضه کرد. این برنامه مانند برنامه‌ی سلفی گوشی‌های ویندوزی لومیا عمل می‌کند و با جمع آوری الگوریتم و داده‌های مختلف (از جمله سن و جنسیت سوژه) سلفی بهتری را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

بیشتر بخوانید:

برخی از کاربران اندرویدی ممکن است در این 11 ماهی که از عرضه‌ی مایکروسافت سلفی برای پلت فرم آی او اس می‌گذرد، منتظر حضور این برنامه در گوگل پلی استور بوده باشند. خوشبختانه باید بگوییم که انتظار شما – البته اگر جزء کسانی که گفتیم، بوده باشید – به اتمام رسیده است.

بر اساس ادعای توسعه دهنده و منتشر کننده‌ی این برنامه، مایکروسافت، این اپلیکشن می‌تواند عکس‌های سلفی معمولی را تبدیل به تصاویری «بهبود پیدا کرده و طبیعی» نماید. علاوه بر این، مایکروسافت سلفی 11 عدد فیلتر پیش روی کاربران می‌گذارد تا با انتخاب آن‌ها، سلفی خود را به گونه‌ای که می‌خواهند تغییر دهد.

برنامه‌ی مایکروسافت سلفی را می‌توانید به صورت رایگان برای دستگاه اندرویدی یا آی او اسی خود از گوگل پلی استور و اپل اپ استور دانلود کنید. لینک‌های دانلود و نصب این برنامه در پایین برای شما قرار خواهند گرفت.

مایکروسافت هم چنین ویدیوی کوتاهی را فراهم آورده است تا عکس‌های «قبل» و «بعد» از استفاده‌ی از برنامه‌ی سلفی خود را نشان دهد. ویدیوی مذکور را نیز ما در کانال اختصاصی دیجی رو در آپارات برای شما آپلود کرده‌ایم و در انتهای مطلب می‌توانید آن را ببینید.

در اسلاید شوی زیر می‌توانید به مشاهده‌ی تصاویری از محیط کاربری این برنامه بپردازید.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها