AT&T پروژه 5G Evolution را امروز به کمک گلکسی S8 راه اندازی می کند

چندی پیش در فوریه 2017، شرکت AT&T وعده پروژه جدیدی به اسم ” 5G Evolution ” را داد، که هم اکنون زمان تست و راه اندازی آن رسیده، این شرکت قصد دارد تا پروژه خود را در قسمت هایی از ایالات Austin و Texas تست کند. 5G Evolution نام پروژه ای است که بنا بر گفته AT&T سرعتی معادل دو برابر 4G LTE را ارائه می دهد.

اشتباه نکنید! در این پروژه 5G واقعی ارائه نمی شود. هنوز تا نهایی شدن استاندارد های 5G راه زیادی باقی مانده، طوری که برای استفاده از نسل پنجم شبکه های ارتباطی حداقل باید تا سال 2019 صبر کنیم. در واقع AT&T قصد دارد با راه اندازی پروژه 5G Evolution راه را برای نسل بعدی اینترنت هموار کند.

در حال حاضر تنها دارندگان گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس می توانند از اینترنت ارائه شده توسط AT&T در پروژه 5G Evolution بهره ببرند زیرا بستر 5G برای این گوشی ها فراهم گشته و می توانند به راحتی از اینترنت پر سرعت این شرکت استفاده کنند. حتی می توانید Galaxy S8 و +Galaxy S8 را از خود AT&T نیز خریداری کنید.

این شرکت اعلام کرده که قصد دارد 5G Evolution را در منطق دیگری از آمریکا نیز در دسترس عموم قرار دهد. طوری که تا آخر سال باید 20 منطقه اصلی، در آمریکا تحت پوشش این شبکه ارتباطی قرار گیرند؛ مناطقی از جمله Atlanta, Boston, Chicago, Los Angeles, Nashville, و San Francisco

 

لینک کوتاه http://bit.ly/2NuYgAi
منبع
مطالب مرتبط
>