هک شدن حساب‌های بانکی باز هم خبرساز شد!

به گزارش دیجی رو و به نقل از همشهری آنلاین، بهمن بابازاده یکی از روزنامه‌نگاران شناخته شده حوزه موسیقی، در حساب شخصی خود در توییتر نوشت: «پنجشنبه از حسابم در بانک … سه میلیون تومان کسر شد. پیگیری کردم و کارتم را سوزاندم. پیگیری نشان داد حسابم هک شده و به فلان آدرس بروم با پرینت حساب. آمدم دادسرا و صف شکایت تا بیرون مجتمع آمده. ظاهرا یک حمله بزرگ بانکی اتفاق افتاده. بیش از 700 نفر اینجایند.»

او با اشاره به اینکه تا آخر موضوع را پیگیری و نتیجه را اطلاع‌رسانی خواهد کرد، در بخش دوم توییت خود نوشت: «همه در صف اعتقاد دارند سر و صدای این ماجرا عمدا بیرون درز نکرده تا بی‌اعتمادی بانکی اتفاق نیفتد. هر لحظه به تعداد افراد در صف اضافه می‌شود. از یک تا سه میلیون تومان از حساب ملت کسر شده است. عمدتا کارت به کارت اینترنتی

تصویری که بابازاده در صفحه خود منتشر کرده، صفی را نشان می‌دهد که مقابل دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 31 تهران ویژه جرائم رایانه‌ای و فناوری اطلاعات تشکیل شده است؛ مال‌باخته‌هایی که برای پیگیری شکایت حمله به حساب‌های بانکی خود آمده‌اند.

رضا رشیدپور توییتر

از سوی دیگر رضا رشیدپور مجری سرشناس تلویزیون نیز با انتشار پستی در حساب توییتر خود به اخبار اخیر در خصوص هک شدن حساب‌های بانکی واکنش نشان داده و خواستار شفاف سازی مسئولان شده است.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع hamshahrionline
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید