تریلر بخش چندنفره‌ی Battlefield 5 را تماشا کنید[E3 2018]

زمانی که شرکت EA از بازی بتلفیلد 5 در ماه گذشته رونمایی کرد، شکایات و تعجب‌های زیادی را برانگیخت. ما در این تریلر رونمایی، زنانی را می‌دیدیم که در میدان جنگ حضور دارند و یکی از آن‌ها دارای یک دست مصنوعی است! این موضوع شکایات زیادی را در ارتباط با وثوق تاریخی این عنوان ایجاد کرد؛ زیرا در جنگ جهانی دوم به جز موارد بسیار محدودی، زنان در خط مقدم حضور نداشتند. مشخص نبود که آیا این شخصیت‌ها جزئی از بازی هستند و یا بخشی از قسمت جدید بازی برای ساخت شخصیت دلخواه خود بازیکنان خواهند بود.

EA قول داده بود که راجع به این موضوع توضیحاتی را ارائه دهد که البته این اتفاق نیفتاد. چیزهایی که مشخص شد این بود که تخریب پذیری محیط در این بازی به سطح جدیدی رسیده است و نشان داده شد که بازیکنان می‌توانند ضدهوایی‌ها و دیگر سلاح‌های ساکن را با وسایل نقلیه جا به جا کنند. هم‌چنین، گفته شد که در بتلفیلد 5 حالت Battle Royale هم وجود خواهد داشت؛ البته این موضوع با موج بازی‌های فراوانی که این رویه را پیش گرفته‌اند چندان تعجب برانگیز نیست!

خوشبختانه، بتلفیلد 5 رویه‌ی ناپسند حذف قسمت تک نفره‌ی بازی که این هم در بازی‌های امروزی کم دیده نمی‌شود را دنبال نکرده و همانند بتلفیلد 1، بخش تک نفره‌ی بازی به صورت War Stories دنبال خواهد شد. در این حالت، شما داستان‌های جداگانه‌ای از قسمت‌های مختلف جنگ را به صورت داستان‌های کوتاهی تجربه خواهید کرد. ما هنوز هم استدیو دایس را حتی بعد از اتفاقات ناگوار Battlefront 2 به عنوان استدیویی خوش سلیقه می‌شناسیم و امیدواریم عنوانی زیبا در اختیار گیمرها قرار دهد.

در ادامه می‌توانید تریلر بخش چندنفره‌ی بازی که در کنفرانس EA رویداد E3 2018 در شب گذشته به نمایش گذاشته شد را تماشا کنید.

لینک کوتاه http://bit.ly/2DdZT0J
منبع Cnet

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در هنگام ارسال دیدگاه، آواتار ها به صورت خودکار و تصادفی انتخاب می‌شوند.

مطالب مرتبط