دنیای تکنولوژی | آخرین اخبار تکنولوژی

Resident Evil 2 Remake برای PC و ایکس باکس وان هم عرضه خواهد شد

یکی از بزرگترین شگفتی های کنفرانس مطبوعاتی سونی در نمایشگاه E3 2018 معرفی نسخه بازسازی شده رزیدنت اویل 2 (Resident Evil 2) بود. از آنجا که این بازی در کنفرانس سونی معرفی شد و لوگوی پلی استیشن نیز بر روی تریلر آن نقشبسته بود، برخی معتقد بودند که نسخه بازسازی شده رزیدنت اویل 2 یک عنوان انحصاری برای پلی استیشن 4 خواهد بود. اما خبر خوب برای دارندگان کنسول مایکروسافت این که، آن ها هم می توانند این بازی خاطره انگیز را تجربه کنند.

بر اساس جدیدترین گزارش ها، بازی رزیدنت اویل 2 در کنار پلی استیشن 4 برای رایانه های شخصی و کنسول ایکس باکس وان هم عرضه خواهد شد. این مسئله توسط ناشر بازی یعنی کپکام اعلام شده و لیست خرده فروشی ها نیز  آن را تأیید می کند. نسخه رایانه های شخصی و ایکس باکس وان رزیدنت اویل 2 در همان تاریخی که برای نسخه پلی استیشن 4 اعلام شده، یعنی 25 ژانویه 2019 (5 بهمن 97)، در دسترس خواهد بود و حتی کاربران ایکس باکس وان ایکس می توانند بازی را با بهبودهایی که از لحاظ گرافیکی برای این کنسول در نظر گرفته شده،‌ تجربه کنند.

هنوز مشخص نیست که بازسازی رزیدنت اویل 2 در ایکس باکس وان ایکس دقیقاً چه بهبودهایی خواهد داشت، اما طرفداران می توانند انتظار بهبودهای مشابهی را در پلی استیشن 4 پرو نیز داشته باشند. مطمئناً جزئیات بیشتر در مورد کیفیت اجرای بازی در کنسول های بین نسلی سونی و مایکروسافت و تفاوتی که با دیگر نسخه ها دارند،‌ در آینده ای نزدیک مشخص خواهد شد.

Resident Evil 2 Remake

در نمایشگاه E3 امسال، اطلاعات زیادی درباره نسخه بازسازی شده رزیدنت اویل 2 فاش شد. به عنوان مثال، پاداش های در نظر گرفته شده برای پیش خرید کنندگان بازی اعلام شد، و همچنین مشخص شد که بازی با دوربین روی شانه دنبال خواهد شد،‌ مانند چیزی که در رزیدنت اویل 4 دیده بودیم. بد نیست بدانید که نسخه اصلی و اولیه رزیدنت اویل 2 از دوربین هایی با زاویه دید ثابت استفاده می کرد.

استفاده از دوربین روی شانه در تریلر معرفی اولیه بازی که در کنفرانس مطبوعاتی سونی نمایش داده شد، چندان مشخص نبود، اما اندکی پس از به اتمام رسیدن کنفرانس، یک تریلر گیم پلی از بازی منتشر شد که استفاده از این سیستم پیشرفته دوربین را در صحنه های مختلف بازی نشان می داد. در مجموع بر اساس آنچه که تاکنون از رزیدنت اویل 2 دیده ایم، بازی از بسیاری جهات به عنوان فوق العاده محبوب و موفق رزیدنت اویل 4 شباهت دارد، که می تواند تاحدودی یک تصمیم بحث برانگیز از سوی کپکام باشد.

در حالی که ممکن است برخی طرفداران قدیمی سری رزیدنت اویل استفاده از زاویه دوربین ثابت را برای انتقال هر چه بهتر حس و حال بازی اصلی ترجیح دهند، اما با این حال نمی توان بهینه و خوش ساخت بودن سیستم دوربین فوق العاده رزیدنت اویل 4 را نیز انکار کرد، که باعث خلق یکی از بهترین بازی های تاریخ شد.

همان طور که اشاره کردیم، نسخه بازسازی شده رزیدنت اویل 2 در تاریخ 25 ژانویه 2019 (5 بهمن 97)، برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان عرضه خواهد شد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gamerant
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar