معرفی 2 تا از بهترین بازی های ماجراجویی سال 2017 برای اندروید و آی او اس

بهترین بازی های ماجراجویی سال 2017

اگر در دل خود یک ماجراجو هستید، شما عاشق حس مجذوب شدن به هر کدام از این بازی های فوق العاده‌ی ماجراجویی برای اندروید و iOS می شوید. آن ها نوعی از منظره های خیره کننده و زنجیره‌ی بی پایان پازل ها و معما هایی را دارند که قرار است شما را برای مدت زیادی به صفحه نمایش بچسبانند.

هر کدام از این بازی ها را امتحان کنید و با تجربه کردن کامل نگاه سازندگان این بازی ها  اوقات خوشی داشته باشید.

TheWolf Among Us

The Wolf Among Us یک حماسه‌ی 5 بخشی است که شخصیت های داستانی آن به قتل می رسند. این یک بازی هیجان انگیز سخت، خشن و مناسب بزرگسالان است و براساس کامیک بوک های Fables نوشته‌یBill Willingham ساخته شده است.با بازی کردن نقش گرگ شر بزرگ شما خواهید فهمید که یک قتل خونین بی رحمانه فقط مزه ای است از چیز هایی که در این بازی با آن مواجه می شوید، جایی که هر تصمیم شما ممکن است عواقب غیر عادی داشته باشد.

دانلود رایگان: Android | iOS
TheWolf Among Us

Myst

Myst به شما اجازه می دهد هر جایی را بدون قید و بند در زمان واقعی کشف کنید. راه خود را درون جنگل جزیره‌ی Myst پیدا کنید، حواستان به بالای سرتان و شاخه های درختان پیر باشد یا اینکه در کنار چشمه‌ی جوشان وقتی که خورشید در دوران Selenitic غروب می کند استراحت کنید. برای دید پانورامیک تاج و تخت Sirrus دور خود بچرخید، یا در هنگام طوفان و رعد برق عصر هجر دنبال سرپناه باشید. Myst را باید تجربه کنید تا باور کنید.

دانلود: Android | iOS

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar