آی پینز

بهترین اپلیکیشن‌های عرضه شده برای اندروید و iOS در هفته ای که گذشت

پیرو پست گذشته که به معرفی بهترین بازیهای عرضه شده در هفته گذشته اختصاص داده شده بود، در این مطلب قصد داریم تا با معرفی بهترین اپلیکیشنهای عرضه شده در آخرین هفته سال 2015، شما را به انتخاب هرچه بهتر اپلیکیشنهای دانلودیتان یاری نماییم. با دیجی رو همراه باشید.

ascape-virtual-travel-toursAscape Virtual Travel & Tours

Android

اپلیکیشن Ascape منبع عظیمی از عکس‌های 360 درجه پاناروما از زاویه‌های مختلف نقاط جهان می‌باشد. درواقع این اپلیکیشن برای هدست‌های واقعیت مجازی طراحی شده ولی بدون استفاده از آن نیز قادر به تماشای این تصاویر خواهید بود.
به نحوی می‌توان از طریق این اپلیکیشن به سفر‌های مجازی رفته و کشور‌های مختلف جهان را نظاره کرد. البته همانطور که در بالا اشاره شد، جهت لذت بیشتر از این سفر‌های مجازی، باید کاربران از هدست‌های واقعیت مجازی استفاده نمایند تا حس خوش‌آیند سفر به آنها دست دهد.

دانلود اپلیکیشن Ascape Virtual Travel & Tours برای اندروید

 

ChromerChromer

Android

همانطور که می‌دانید اگر لینک وبسایتی را در یک اپلیکیشن مانند تلگرام بفشارید، آن لینک در مرورگر‌های اینترنتی شما مانند گوگل کروم، فایرفاکس و غیره به عنوان یک تب جدید باز خواهند شد. اما شاید برای شما اعصاب خورد کن باشد که برای تماشای یک لینک، باید صبر کنید تا یک تب جدید درون مرورگرتان ایجاد گردد.
اپلیکیشن Chromer ابزار کمکی مرورگر گوگل کروم می‌باشد که این امکان را به شما خواهد داد تا لینک‌هایی که در اپلیکیشن‌های مختلف می‌باشند، بدون نیاز به باز شدن یک تب در مرورگرتان، به صورت جداگانه نمایش داده شوند. این امر علاوه بر سهل نمودن تماشای آن صفحه وب، سرعت بارگذاری آن را نیز بالا می‌برد تا دیگر منتظر باز شدن صفحه در یک تب جدید نباشید.

دانلود اپلیکیشن Chromer برای اندروید

 

ShizupShizup

Android | iOS

Shizup نام یک اپلیکیشن بسیار کاربردی و جالب است که شاید نام آن به گوشتان نخورده باشد. به کمک این برنامه کاربردی شما قادر خواهید بود تا متون دلخواه خودتان را بر روی عکس‌ها و فیلم‌هایتان به صورت ثابت و یا متحرک قرار داده و به دوستان خود بفرستید.

دانلود اپلیکیشن Shizup برای اندروید

دانلود اپلیکیشن Shizup برای iOS

 

LifebookLifebook

iOS

کتاب زندگی ابزاری کمکی است که می‌تواند به زندگی شما نظم دهد. در این اپلیکیشن ابتدا باید افرادی که با شما نسبت فامیلی دارند (مانند مادر،پدر، همسر و..) را مشخص نموده، سپس به سادگی قادر خواهید بود تا آنها را در عکس‌ها، مکان‌ها و اتفاقاتی که حضور دارند تگ نمایید. کتاب زندگی علاوه بر نظم بخشیدن زندگیتان، به عنوان یک دفترچه خاطرات دیجیتالی نیز همیشه در کنار شما خواهد بود.

دانلود اپلیکیشن Lifebook برای iOS

 

مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد