معرفی بهترین اپلیکیشن‌ های جدید اندروید (هفته دوم بهمن ماه 95)

این هفته اپلیکیشن‌ های جدیدی که در هفته قبل وارد پلی استور شده‌اند را برایتان معرفی می‌کنیم. اپلیکیشن‌ های جدید برای بازی‌خورها، نوازندگان و عکاسان داریم و حتی برای کسانی که از دست گوشی خود خسته شده‌اند و می‌خواهند تغییری به آن بدهند ولی قدرت خرید یک گوشی جدید را ندارند، سه اپلیکیشن جدید معرفی خواهیم کرد. بنابراین برای آشنایی بیشتر با این اپلیکیشن‌ها همراه دیجی رو باشید.

1) Core: یکی از بهترین اپلیکیشن‌ های رایگان موجود برای بازی‌خورها که اطلاعات و خبرهای تازه منتشر شده درباره بازی‌های مورد علاقه را به کاربرش می‌دهد و حتی کاربر می‌تواند بازی‌های مورد علاقه‌اش را آنلاین نگاه کند.
گوگل پلی


2) Guitar Tuner-Fender: یکی از اپ‌های رایگان و مناسب برای گیتاریست‌ها می‌باشد. این اپلیکیشن آموزش‌هایی درباره کوک کردن گیتارهای مختلف و تیون کردن آن‌ها به کاربرانش می‌دهد. شاید اسم این اپ زیاد جذاب به نظر نرسد ولی با داشتن 22 تیون مختلف، یکی از جذاب‌ترین اپلیکیشن‌های موجود برای نوازندگان گیتار می‌باشد.
گوگل پلی


3) Peek Launcher: یکی از لانچرهای رایگان موجود در پلی‌ استور با قابلیت‌های فراوان است که هدف اصلی سازندگانش داشتن سرعت بالا برای باز کردن اپلیکیشن‌ها، وب‌سایت‌ها و دیگر فایل‌های موجود در گوشی هوشمند کاربر می‌باشد. به علاوه این لانچر می‌تواند عادات کاربر خود را به مرور زمان شناسایی کند و اپلیکیشن‌ها و فایل‌های محبوب وی را در جاهای مختلف دسته‌بندی کند و 8 تا از برنامه‌های مورد علاقه کاربر را به وی پیشنهاد می‌دهد تا بر روی صفحه اصلی بگذارد.
گوگل پلی


4) Pixabay: این اپ به کاربر اجازه می‌دهد تصاویر با کیفیتش را کاملاً رایگان بارگذاری کند و آن‌ها را دسته‌بندی کند و حتی برای پروژه‌هایش آن‌ها را مورد استفاده قرار بدهد.
گوگل پلی


5) Smart Drawer: یکی از ابزارهای دسته‌بندی موجود در پلی استور؛ مناسب برای افرادی است که تعداد زیادی اپلیکیشن روی گوشی خود نصب کرده‌اند و نمی‌دانند چگونه آن‌ها را دسته‌بندی کنند. این اپلیکیشن 6 گروه طبقه بندی مختلف شامل مکالمات، اینترنت، بازی، تنظیمات، صوتی و تصویری و ابزارها را دارد. نصب و دانلود این اپلیکیشن رایگان است.
گوگل پلی


6) Neon Glow C: با استفاده از این اپ می‌توانید به آیکون‌ اپلیکیشن‌های نصب شده در گوشی خود آب و رنگ تازه‌ای بدهید، البته برای دانلود و نصب آن باید 0.99 دلار پرداخت کنید.
گوگل پلی


7) Ombre: یکی دیگر از بسته‌های موجود آیکون‌ که شکل و شمایل اپلیکیشن‌های نصب شده روی گوشی شما را تغییر می‌دهد، برای داشتن تنوع و دیدن آیکون‌های جدید اپلیکیشن‌ها 0.99 دلار باید هزینه بپردازید.
گوگل پلی


8) Cornerfly: این اپلیکیشن رایگان، لایه جدیدی روی گوشی شما می‌کشد و حتی گوشه‌های نمایشگر گوشی هوشمند را به صورت گرد برش می‌دهد.
گوگل پلی

نظر شما درباره اپلیکیشن‌های جدید پیشنهادی این هفته چیست؟ آیا تا به حال آن‌ها را روی گوشی خود نصب کرده‌اید؟ ما منتظر شنیدن نظرات شما هستیم.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها