بهترین بازی‌های جدید اندروید و آی او اس در هفته‌ای که گذشت (21 دی‌ماه 95)

شاهد هفته‌ی پُررونقی برای سیستم‌های عامل محبوب اندروید و آی او اس دو شرکت گوگل و اپل نبودیم و بازی‌های جدید کمی راه خود را برای نخستین بار به این پلتفرم‌ها پیدا کردند. اما با این وجود شاهد انتشار چند عنوان قابل توجه در فروشگاه پلی استور گوگل و اپ استور اپل بودیم. در ادامه تصمیم داریم تا شما را با این بازی‌های شایان ذکر، آشنا سازیم. با دیجی رو همراه باشید.


بیشتر بخوانید:


1. Castle Creeps TD

1-castle-creeps-td

توان دفاعی خود را تقویت کنید و برای نجات قلمرو پادشاهی‌تان در برابر جنگ سالاران وحشی، آدم خواران غول پیکر و دیوهای بی رحم، در این بازی استراتژیک دفاع از قلعه، آماده شوید.

قیمت: رایگان
سبک: دفاع از قلعه
دانلود: اندروید | آی او اس


2. Drop Flip Seasons

2-drop-flip-seasons

عنوان Drop Flip Seasons، بازی است که یادگیری آن آسان می‌باشد، اما به دست آوردن مهارت بالا در آن، کار سختی است. در این بازی، انواع مختلفی از اجسام هندسی وجود دارد که باید آن‌ها را جابجا کنید و بچرخانید تا یک توپ در داخل سطلتان بیفتند.

قیمت: رایگان
سبک: معمایی
دانلود: آی او اس


3. Cluckles Adventure

3-cluckles-adventure

در این بازی پلتفرمر (Platformer – سکوبازی – پرشی) ماجراجویی، هدایت یک مرغ را بر عهده خواهید داشت. مرغی که شاید کوچک باشد، اما بسیار فرز و شجاع است و اجازه نمی‌دهد که موانع سد راه او شوند. این مرغ که مسلح به شمشیر قابل اعتمادش می‌باشد، باید در بیش از 100 مرحله‌ی این بازی، بدود، بپرد و با سرعت هر چه تمام‌تر از موانع بگذرد و البته دائماً مراقب باشد؛ دنیای این بازی از تیغ‌ها، دام‌ها و دشمنان کشنده پُر شده است.

قیمت: رایگان
سبک: پلتفرمر
دانلود: اندروید | آی او اس


4. Highway Traffic Racer Planet

4-highway-traffic-racer-planet

در این عنوان ماشینی – مسابقه‌ای، باید برای اجتناب از برخورد با سایر ماشین‌ها، به صورت مداوم، خط عبور خود را تعویض کنید و تا جایی که می‌توانید به جلو پیش بروید و بیشترین امتیاز ممکن را دریافت کنید.

قیمت: رایگان
سبک: مسابقه‌ای
دانلود: اندروید


5. Cubway

5-cubway

در بازی Cubway، شاهد روایت یک داستان انتزاعی از چرخه‌ی حیات دوباره‌ی زندگی به نام سمساره (Samsara – تولد ادواری) هستیم. شما می‌بایست شخصیت در این عنوان را از راه‌های طولانی پُر از خطرات و مشکلات راهنمایی کنید و از بسیاری مکان‌های جالب و اسرارآمیز دیدن نمایید.

قیمت: رایگان
سبک: معمایی
دانلود: اندروید | آی او اس

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع Phone Arena
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها