بازی Geometry Dash World با طراحی خاطره‌انگیز و موسیقی فوق‌العاده برای اندروید و آیفون منتشر شد

بازی‌های در سبک پلتفرمر (Platformer – سکو بازی – پرشی) فراوانی در فروشگاه‌های بازی و برنامه به چشم می‌خورند و عنوان‌های جدید در این سبک، تنها در صورتی نظر کاربران را به خود جلب خواهند کرد که بتوانند تجربه‌ی بازی منحصر به فردی را برای آنان به ارمغان بیاورند. عنوان جدید جئومتری دش (Geometry Dash) را از نظر ساختاری، نمی‌توان دقیقاً بازی پیشگامانه‌ای خواند، اما ادغام گیم پلی مبتنی بر ریتم و طراحی مراحل چشم‌نواز در آن، موفق شده است تا نظر ما را به خود جلب نماید. جدیدترین عنوان از سری بازی‌های جئومتری دش، با نام جئومتری دش ورلد (Geometry Dash World)، بدون شک ارزش امتحان کردن را دارد.

بیشتر بخوانید:

موسیقی متن در آخرین عنوان از سری بازی‌های جئومتری دش، بسیار گیرا و گوش‌نواز است و از این نظر، تجربه‌ی فراتر از انتظاری را ارائه می‌دهد. موسیقی متن در هر مرحله، ثانیه به ثانیه با پرش‌ها، موانع و سایر مشخصه‌ها هماهنگ شده است و گوش فرا دادن به آن، لذت‌بخش می‌باشد. فوق‌العاده بودن این بازی، دلیلی بر آسان بودن آن نیست. کمی بی‌دقتی هنگام جابجایی میان موانع، می‌تواند به راحتی باعث مرگ شخصیت بازی شود. بازیکنان برای عبور از هر یک از مراحل پیچیده‌ی این بازی، به احتمال فراوان، حداقل باید چندین باری تلاش کنند.

توسعه‌دهندگان این بازی، به زودی مراحل بیشتری را با ارائه‌ی به روز رسانی به آن اضافه خواهند کرد. اما اگر تا آن زمان نمی‌خواهید صبر کنید، می‌توانید این بازی را با امکان طراحی مرحله و دسترسی به مراحل طراحی شده توسط سایر کاربران از طریق اتصال به اینترنت، بر روی دستگاه خود دانلود و نصب نمایید. علاوه بر این‌ها، می‌توانید آواتار شخصیت اصلی مکعبی شکل در این بازی را نیز شخصی‌سازی کنید. بازی جئومتری دش ورلد، به صورت رایگان و با تبلیغات و بدون خریدهای درون برنامه‌ای برای دانلود و نصب در دسترس قرار گرفته است. البته به نظر می‌رسد که توسعه‌دهنگان این بازی در آینده خریدهای درون برنامه‌ای را در آن قرار دهند.

این بازی تاکنون موفق شده است تا نظرات مثبت کاربران را به خود جلب نماید. لینک‌های دانلود و نصب بازی جئومتری دش ورلد از فروشگاه پلی استور گوگل و اپ استور اپل برای دستگاه‌های اندرویدی و آی او اسی در پایین برای شما قرار گرفته است. تصاویری از محیط گیم پلی این عنوان جدید را نیز می‌توانید در اسلایدشوی زیر به تماشا بنشینید.

Google Play Store

Apple App Store

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع Android Police
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها