برترین فبلت های سال 2015 از نگاه دیجی رو

در چند روز گذشته به مناسب روزهای پایانی سال 2015 بهترین تبلت ها و گوشی‌های هوشند را انتخاب کردیم و حال زمان آن رسیده تا به دسته فبلت ها نیز نگاهی داشته باشیم، گوشی‌های بزرگی که در چند سال گذشته روز به روز بر محبوبیتشان افزوده شد و کمپانی‌های مختلف که از ساخت آنها به نوعی طفره می‌رفتند مجبور به تولید و عرضه‌ی حداقل یک مدل از این دسته شدند! در حال حاضر این دسته از گوشی‌ها سهم بزرگی از بازار را در اختیار خود گرفته‌اند که سهم بعضی از آنها بیشتر از دیگر فبلت‌ها می‌باشد.

اولین فبلت: کمپانی تولیدکننده‌ی آن به نوعی دسته‌ی فبلت ها را به وجود آورد و پیشگام این عرصه است. فبلتش از دیگر فبلت‌ها متمایز بوده و فقط به بزرگ تر کردن گوشی هوشمند خود و نام نهادن آن به فبلت اکتفا نکرده است؛ گلکسی نوت 5 سامسونگ

گلکسی نوت 5 سامسونگ

در حقیقت در دسته‌ی فبلت ها نمی‌توان رقیبی برای نوت 5 پیدا کرد. این گوشی هوشمند با امکاناتی که در خود دارد بهترین فبلت بازار به شمار می‌رود. سامسونگ بر خلاف دیگر تولیدکنندگان که فقط گوشی تولیدی خود را مقداری بزرگ‌تر کرده‌اند و فبلتشان فارغ از ویژگی‌های خاص می‌باشد، از اولین شماره‌ی سری نوت امکاناتی به آن اضافه کرده است که کاربران بپذیرند فبلت‌هایش کاربردی و مفید هستند و فقط فضای بیشتری اشغال نمی‌کنند. شاید بتوان نقظه تمایز نوت 5 با دیگر فبلت‌های بازار را قلم S-Pen آن دانست که اکنون بهتر از قبل نیز شده است. این گوشی دوربین و صفحه نمایش عالی‌ای دارد و طراحی آن نسبت به گذشته بسیار زیباتر شده است. اگر روزی از بدنه‌ی پلاستیکی سری نوت می‌توانستیم ایرادی بگیریم اکنون سامسونگ این مورد را نیز با نوت 5 به طور کامل رفع کرده است.

دنبال کننده: آیفون 6 اس پلاس اپل

اپل در سال جاری با دومین فبلت خود توانست به فروش خوبی دست پیدا کند. آیفون 6 اس پلاس ویژگی‌های خاص خود را دارد اما این فبلت را می‌توان همان بزرگتر شده‌ی آیفون 6 اس دانست. سیستم عامل آی او اس اپل برای این گوشی چیز خاصی ندارد و از نظر سخت افزاری نیز قابلیت خاصی در آیفون 6 اس پلاس نسبت به آیفون 6 اس دیده نمی شود. اما با این حال 6 اس پلاس را می توان بعد از نوت 5 بهترین فبلت بازار دانست. این گوشی طول عمر باتری بسیار بالایی دارد، کیفیت ساخت و طراحی آن مثل دیگر آیفون‌ها عالی است که در این سری بهتر از قبل نیز شده است. این فبلت ویژگی‌های خاصی مانند سیستم تاچ سه بعدی را با خود دارد، در قلب آن یک تراشه بسیار قدرتمند قرار گرفته، دوربین خوبی دارد و نمایشگرش بسیار با کیفیت است.

مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد