دنیای تکنولوژی | آخرین اخبار تکنولوژی

بهترین ویرایشگرهای ویدیو برای اندروید در سال 2019

شاید برای خیلی از کاربران گوشی‌های هوشمند این سوال پیش آمده باشد که بهترین برنامه برای ویرایش ویدیو و کلیپ‌های تصویری چیست. درحالی که برای گوشی‌های آیفون، برنامه آی‌مووی (iMovie) که به طور شگفت انگیزی کارآمد و بدون تبلیغات است، کار ویرایش ویدیو را انجام می‌دهد، در گوشی‌های اندروید برنامه‌ای نیست که اکثر ویژگی‌های ویرایش ویدیو را در خود داشته باشد و همچنین رایگان نیز باشد.

در سیستم عامل اندروید، برای ویرایش ویدیوها چندین برنامه خوب وجود دارد؛ اما تنها یک برنامه است که تمام ویرایش ویدیو را به صورت رایگان انجام می‌دهد. بنابراین اگر شما به یک برنامه ویرایش‌گر نیاز دارید تا ویدیو شما را زیباتر کند و این عمل را بدون محدودیت انجام دهد، مطمئنا باید مقدار کمی پول بپردازید. در واقع هیچ برنامه ویرایشگر ویدیویی نیست که تمام اعمال ویرایش را بدون محدودیت و یا تبلیغات انجام دهد. در ادامه با دیجی‌رو همراه باشید تا چند برنامه ویرایش ویدیو کارآمد را به شما معرفی کنیم.

Crop & Trim Video

این برنامه، تنها برنامه‌ای است که بر روی ویدیو شما نشان خود را به جای نمی‌گذارد. این برنامه، تمام کارکرد‌های پایه‌ای یک برنامه ویرایش‌گر مانند مرتب کردن و پیرایش ویدیو را در خود جای داده؛ بنابراین این نرم افزار می‌تواند بهترین انتخاب برای ویرایش ابتدایی ویدیو باشد. اما نباید در آن به دنبال ویژگی‌های بیشتر مانند افزودن لایه‌های مختلف و یا حتی اضافه کردن یک فایل صوتی به ویدیوی خود باشید.

Kinemaster

 

ویژگی نسخه رایگان: نشان برنامه بر روی ویدیو، تبلیغات و عدم دسترسی به ویژگی‌های پیشرفته

ویژگی نسخه اصلی: 7 روز استفاده آزمایشی، 4 دلار هزینه عضویت ماهانه و 30 دلار هزینه عضویت سالانه

اگر شما به دنبال ویرایش‌گری هستید که هم استفاده از آن آسان باشد و هم ویژگی‌های پیشرفته مانند لایه‌گذاری کردن در ویدیو  را دارا باشد، Kinemaster یک گزینه‌ی عالی است. از میان تعداد بسیار زیاد برنامه‌های ویرایش‌گر ویدیو، Kinemaster از نظر ویژگی‌های بصری بهترین برنامه‌است و رابط کاربری آسانی دارد. این برنامه همچنین بسیار شبیه به برنامه‌‌های حرفه‌ای مانند Premiere Pro است و محیط کاربری آن به راحتی توسط علاقه‌مندان و توسعه دهندگان ویدیو، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

InShot

ویژگی نسخه رایگان: کیفیت تا 1080p Full HD، تبلیغات و سایر محدودیت‌ها

ویژگی نسخه اصلی: 4 دلار هزینه حذف تبلیغات

InShot یک نرم افزار ویرایش ویدیو پایه و ساده است که رابط کاربری زیبایی دارد. در مقایسه با سایر برنامه‌هایی که از تبلیغات استفاده می‌کنند، این برنامه بسیار سریع‌تر عمل می‌کند و همچنین تبلیغات آن نیز بسیار کم به نمایش گذاشته می‌شود. کاربر با این برنامه می‌تواند ویدیو را ویرایش کند و به آن صوت یا موسیقی، فیلتر‌های مختلف، برچسب و استیکر و متن‌ها متفاوت اضافه نماید. به طور کلی InShot تمام اصول پایه‌ای یک ویرایش‌گر ویدیو را به خوبی پوشش می‌دهد.

VivaVideo

ویژگی نسخه رایگان: نشان برنامه بر روی ویدیو، کیفیت تا 480p، تبلیغات و سایر محدودیت‌ها

ویژگی نسخه اصلی: 4.5 دلار هزینه عضویت ماهانه و 15 دلار هزینه عضویت سالانه

VivaVideo یکی از پرطرفدارترین ویرایش‌گرهای ویدیو است که رابط کاربری بسیار به هم ریخته‌ای دارد. کاربران می‌توانند با استفاده از این برنامه تصاویر خود را به یک نمایش اسلایدی تبدیل کنند. همچنین این برنامه از ویژگی‌های پایه ویرایش عکس مانند اضافه‌کردن صوت یا موسیقی به ویدیو، افکت‌های مختلف و همچنین وصل‌کردن چندین ویدیو به هم پشتیبانی می‌کند.

Power Director

ویژگی نسخه رایگان: نشان برنامه بر روی ویدیو، تبلیغات بیش از حد، استفاده از ویدیو ویرایش شده تنها پس از تماشای ویدیو تبلیغاتی و سایر محدودیت‌ها

ویژگی نسخه اصلی: 6 دلار هزینه عضویت برای یک ماه، 12 دلار هزینه عضویت 3 ماهه و دیگر ویژگی‌ها

این برنامه، دارای رابط کاربری تاریک همراه با تبلیغات آزاردهنده است و به کاربران اجازه می‌دهد تا ویدیوهای خود را از گوگل درایو به راحتی به داخل نرم افزار اضافه کنند. شما در آن با 3 لایه مختلف از ویدیو می‌توانید ویرایش‌تان را انجام دهید و برنامه به شما یک جدول زمانی بسیار دقیق و راحت را ارائه می‌دهد. همچنین کاربر قادر است تا چند افکت پایه‌ای و ساده را به ویدیو خود اضافه کند.

Filmora GO

 

محدودیت‌ها: 3 دلار هزینه حذف کردن نشان برنامه از روی ویدیو، برنامه بسیار ساده و پایه‌ای

Filmora Go برنامه‌ای بسیار ساده است که ویژگی‌های بسیار پایه و کاربردی مانند ویرایش ویدیو، برش، اضافه کردن موسیقی، زیرنویس و افکت‌های مختلف را پوشش می‌دهد. استفاده از لایه‌های مختلف در این برنامه پشتیبانی نشده اما باز هم امکان ویرایش حرفه‌ای ویدیو وجود دارد. در نسخه رایگان برنامه، ویدیو شما بعد از ویرایش همراه با نشان ویرایش‌گر قابل تماشا است، اما شما می‌توانید با پرداخت 3 دلار آن نشان را حذف کنید که منصفانه به نظر می‌رسد.

Action Director

محدودیت‌ها: پرداخت ماهانه 5 دلار برای انتشار ویدیو با کیفیت‌های 4K و یا 1080p

این برنامه از لایه‌گذاری در ویدیو پشتیبانی نمی‌کند اما هنوز اصول اولیه ویرایش را در دسترس قرار می‌دهد. کاربر می‌تواند با استفاده از آن ویدیو را پیرایش و مرتب کند، آن را برعکس کند و به آن برچسب و یا فایل صوتی و یا موسیقی اضافه نماید. تمامی این قابلیت‌ها در یک رابط کاربری قدیمی و نه‌چندان زیبا در دسترس است.

Adobe Premiere Clip

محدودیت‌ها: کاربر باید مقدار قابل توجهی پول برای استفاده از این برنامه بپردازد.

این برنامه، یک ویرایش‌گر قدرتمند و عالی با رابط کاربری مدرن است ولی بزرگ‌ترین عیب آن پرداخت مقدار زیادی پول برای عضویت در کمپانی Adobe می‌باشد.

VideoShow Video Editor

ویژگی نسخه رایگان: این نسخه تنها برای 3 روز و به طور آزمایشی قابل استفاده است و همچنین دارای محدودیت‌هایی نظیر نشان برنامه بر روی ویدیو و تبلیغات می‌باشد.

ویژگی نسخه اصلی: 20 دلار هزینه عضویت سالانه

این برنامه در حوزه ویرایش ویدیو از محبوب‌ترین هاست و رابط کاربری آن بسیار شبیه به نرم افزار VivaVideo می‌باشد. تم‌ها و افکت‌های درون این برنامه در محیط خود آن به فروش می‌رسد که بسیار آزار دهنده است. به  علاوه، پس از استفاده آزمایشی از برنامه که مدت بسیار کوتاهی است، تبلیغات آن افزایش یافته و همه‌جوره کاربر را به خرید نسخه اصلی آن تشویق می‌کند که اصلا قابل تحمل نیست.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع Phone Arena

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar