قیمت بیت کوین به 15 هزار دلار رسید؛ آماده برای 19 هزار دلاری شدن!

اگر روز گذشته 1 بیت کوین را در حالی که 12 هزار دلار قیمت داشت، خریده بودید، حال می‌توانستید 3 هزار دلار سود کرده باشید، چرا که قیمت بیت کوین در حال حاضر به 15 هزار دلار رسیده است! به زبان ساده تر ارزش این ارز دیجیتالی از دیروز تا به امروز، بیش از 20 درصد رشد کرده است.

ارزش بازار محبوب‌ترین ارز دیجیتالی در حال حاضر 252 میلیارد دلار است و مجموعه ارزش کل ارزهای دیجیتالی به 400 میلیارد دلار می‌رسد. اما حالا رقبای بیت کوین در محدوده قرمز قرار گرفته‌اند، چرا که بیشتر مردم در تلاشند تا دیگر ارز های دیجیتالی خود را برای خرید بیت کوین، بفروشند!

جالب توجه است، محبوبیت Bitcoin در کره بسیار بیشتر از سایر نقاط جهان است و اکنون  قیمت این ارز در مبادلات محلی این کشور به 19 هزار دلار رسیده‌است!

 به نظر می‌رسد، یکی از دلایل افزایش دیوانه کننده قیمت بیت کوین این است که گزارش شده در آینده‌ی نزدیک بازار های معروف CME ،Nasdaq و CBOE این ارز را یه صورت رسمی عرضه خواهند کرد!

قیمت بیت کوین در حال حاضر و از ژانویه سال جاری تا به حال بیش از 1500 درصد رشد کرده است و اگر نسبت به سال 2016 درنظر بگیریم، این میزان رشد به 3500 درصد می‌رسد!

آیا هیچ فکر می‌کردید، Bitcoin که روزی فقط در مبادلات دنیای دارک وب استفاده می شد به این رشد خیره کننده دست پیدا کند؟

 

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع coindesk
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها