نسخه بتای Black Ops 3 تنها به مدت پنج روز در انحصار PS4 خواهد بود

این طور که از شواهد پیداست دارندگان کنسول Xbox One و همینطور PC مجبور نخواهند بود زیاد منتظر عرضه نسخه بتای Call of Duty: Black Ops 3 بر روی دستگاه خود بمانند. بنا به اطلاعاتی که اخیرا منتشر شده، مشخص شده است که نسخه بتای این بازی تنها به مدت پنج روز در انحصار کنسول نسل هشتمی سونی یعنی پلی استیشن 4 خواهد بود و پس از آن برای Xbox One و PC نیز در دسترس قرار خواهد گرفت. این اطلاعات با استفاده از یک کارت عضویت PlayStation Plus که وب سایت Charlie Intel به آن دسترسی پیدا کرده است و بر روی آن طول مدت انحصار این عنوان ذکر شده ، فاش گردیده است.

این وب سایت اشاره کرده است که مدت انحصار نسخه بتای این بازی بر روی PS4 از 28 مرداد آغاز شده و تا اول شهریور ادامه خواهد داشت. با توجه به همین مسئله به نظر می رسد دارندگان Xbox One و PC بتوانند شروع به بازی کردن نسخه بتای Call of Duty: Black Ops 3 از تاریخ دوم اردیبهشت نمایند. البته ناشر این بازی یعنی اکتیویژن (Activision) هنوز تاریخ دقیقی را برای این کنسول ها تایید نکرده است ولی احتمالا به زودی این تاریخ اعلام خواهد شد.

Call of Duty Black Ops 3مطمئنا یک دوره انحصاری پنج روزه آنچنان مدت زیادی نمی باشد که دارندگان پلی استیشن 4 بتوانند به آن افتخار کنند ولی به احتمال فراوان مدت انحصار DLC های این عنوان بر روی PS4 بیشتر خواهد بود. همچنین در زمان انتشار نسخه نهایی این عنوان، بسته های نقشه بازی و برخی دیگر از ویژگی های آن تا مدت یک ماه در انحصار سونی خواهد بود. این قرارداد تقریبا مشابه همان قراردادی است که پیش از این و در عنوان های قبلی سری Call of Duty، مایکروسافت با اکتیویژن منعقد کرده بود.

در آخر هم یادآوری می کنیم که نسخه بتای بازی Call of Duty: Black Ops 3 تنها برای کنسول های نسل هشتمی PS4 و Xbox One و همینطور PC عرضه خواهد شد و خبری از نسخه Xbox 360 و PS3 نخواهد بود.

attackofthefanboy

مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد