فلای تودی

انتشار بروزرسانی نسخه 1.04 بازی Batman: Arkham Knight برای PS4

بروزرسانی نسخه 1.04 بازی Batman: Arkham Knight از هم اکنون برای دارندگان کنسول نسل هشتمی سونی یعنی پلی استیشن 4 در دسترس قرار گرفته است. این بروزرسانی جدید که حجمی کم و حدود 200 مگابایت دارد تغییرات خاصی در بازی ایجاد نمی کند و تنها برای آماده کردن این نسخه از بازی برای اجرای اولین DLC آن که اواخر ماه جاری عرضه خواهد شد، ارائه گردیده است.

در توضیحات مربوط به این بروزرسانی تنها به ذکر این عبارت بسنده شده است:

“پشتیبانی برای محتوای اضافی A Matter of Family”

DLC این بازی با نام A Matter of Family، اولین بسته الحاقی بزرگ برای Batman: Arkham Knight محسوب می شود. داستان این DLC به اتفاقات قبل از نسخه اصلی بازی می پردازد و امکان بازی با شخصیت جدید Batgirl هم در آن وجود دارد. به علاوه شخصیت Robin نیز در این DLC حضور خواهد داشت.

Batgirl Batman Arkham Knightدشمنانی که انتظار می رود در این بسته الحاقی با آن ها روبرو شویم، Joker و Harley Quinn می باشند. این DLC در آخر همین هفته منتشر خواهد شد و اگر نسخه Season Pass بازی اصلی را تهیه کرده باشید، این بسته الحاقی برای شما رایگان خواهد بود.

متاسفانه چند روز پیش اعلام شده که استفاده کنندگان از نسخه PC بازی، این DLC را دریافت نخواهند کرد و باید فعلا منتظر بمانند. به دنبال مشکلاتی که در نسخه PC این بازی مشاهده شد و شکایات زیادی را برای شرکت سازنده به دنبال داشت، کمپانی Warner Bros تصمیم گرفته تا اولویت کار را بر روی تصحیح مشکلات نسخه اصلی بازی قرار دهد و سپس اقدام به انتشار محتویات اضافی برای نسخه PC آن نماید.

شرکت Warner Bros فعلا فروش نسخه PC بازی Batman: Arkham Knight را به حالت تعلیق درآورده و انتظار می رود طی چند هفته آینده فروش آن از سر گرفته شود. پیش بینی می شود به محض شروع دوباره فروش نسخه PC این بازی، DLC مذکور نیز برای آن در دسترس قرار گیرد.

attackofthefanboy

مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد