فلای تودی

پشتیبانی نسخه های دوم و سوم Gears of War از Backwards Compatibility

به نظر می رسد دارندگان کنسول Xbox One مایکروسافت در آینده ای نزدیک می توانند بازی های 3 و Gears of War 2 را با استفاده از قابلیت Backwards Compatibility بر روی کنسول خود اجرا نمایند.

به گزارش وب سایت DualShockers، آقای راد فرگوسن (Rod Fergusson) رئیس استودیوی سازنده سری بازی های Gears of War که اخیرا نام آن به The Coalition تغییر یافته است، در جریان نمایشگاه کمیک کان سن دیگو به تعدادی از سوالات طرفداران این سری پاسخ داد.

یکی از طرفداران در این جلسه پرسش و پاسخ، درباره احتمال پشتیبانی بازی های 3 و Gears of War 2 از قابلیت Backwards Compatibility کنسول Xbox One پرسید که آقای فرگوسن در پاسخ گفت “مطمئنا به دنبال این موضوع هستیم”. وی در صحبت های خود اشاره کرد که طرفداران این سری درخواست این کار را دارند و استودیوی The Coalition نیز دوست دارد که این اتفاق رخ دهد.

از آنجایی که مایکروسافت استودیوی The Coalition را به مالکیت خود درآورده است، هیچ بعید نیست که این بازی های محبوب کنسول Xbox 360 را بر روی کنسول جدید این شرکت نیز مشاهده کنیم.

Gears of War Backwards Compatibleدر حال حاضر نسخه بازسازی شده از قسمت اول این سری برای عرضه بر روی Xbox One معرفی شده است که Gears of War: Ultimate Edition نام خواهد داشت. این نسخه در واقع همان نسخه اول بازی می باشد که استودیوی سازنده با افزایش کیفیت آن، این بازی را برای اجرا بر روی کنسول نسل هشتمی مایکروسافت آماده خواهد کرد.

ممکن است این سوال برای شما هم پیش بیاید که چرا استودیوی The Coalition دو نسخه دیگر آن را نیز بازسازی نکرده تا همانند بسیاری از بازسازی های عناوین قدیمی، هر سه نسخه ابتدایی از این سری در قالب یک عنوان به اصطلاح Trilogy در اختیار گیمر ها قرار گیرد. سازندگان این بازی در پاسخ به پرسش مذکور عنوان کرده اند که چون این کار بسیار زمان بر بوده است تنها به بازسازی شماره اول آن اکتفا کرده اند. به گفته ایشان برای توسعه بازی Gears of Wars: Ultimate Edition حدود 16 تا 18 ماه زمان صرف شده است، که اگر نسخه های دوم و سوم این بازی را هم بازسازی می کردند مطمئنا نمی توانستند امسال آن را در دسترس گیمر ها قرار دهند.

قابلیت Backwards Compatibility در قالب یک بروزرسانی سیستمی برای کنسول Xbox One، در فصل پاییز در دسترس دارندگان این کنسول قرار خواهد گرفت.

attackofthefanboy

مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد