قاصدک 24

نمایشگاه CES 2022 به صورت حضوری برگزار خواهد شد

شیوع جهانی ویروس کرونا از ابتدای سال 2020 دنیای فناوری به شدت به چالش کشیده و باعث تعطیلی بسیاری از رویداد و کنفرانس‌ها شده است. در طول این مدت، شرکت‌های فعال در حوزه فناوری به دنبال راهی جدید برای معرفی محصولات خود و ارتباط با مخاطبان‌شان بوده‌اند و یکی از این راه‌کارها، برگزاری رویدادی آنلاین است.

نمایشگاه CES به عنوان یکی از بزرگترین رویدادهای فناوری، همه ساله در لاس وگاس و به شکل عمومی برگزار می‌شد اما امسال خبری از حضور بازدید کنندگان نبود و نمایشگاه شکل آنلاین داشت. اما ظاهراً در سال 2022 اوضاع فرق خواهد کرد و برگزار کنندگان این رویداد قصد دارند تا دوباره زمینه حضور بازدید کنندگان را فراهم کنند. بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، CES 2022 قرار است از 5 تا 8 ژانویه سال 2022 (15 تا 18 دی 1400) برگزار شود.

نمایشگاه CES

گری شاپیرو، مدیر عامل CTA (بنیادی که برگزاری نمایشگاه را بر عهده دارد)، در بیانیه‌ای که اخیراً منتشر شده، این نوید را داده است که نمایشگاه CES به خانه 40 ساله خود که همان شهر لاس وگاس است، باز خواهد گشت. مسئولان برگزاری CES همواره با برگزاری آنلاین رویداد مخالف بوده و سعی داشتند تا شرایط را برای حضور بازدید کنندگان فراهم کنند و حالا با افزایش واکسیناسیون کرونا در سطح جهان، احتمال برگزاری نمایشگاه به شکل سنتی خود بالا رفته است.

منبع gsmarena
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها