قاصدک 24

نمایشگاه ایفا 2021 (IFA 2021) به علت شیوع کرونا لغو شد

روز گذشته در خبری غافل‌گیر کننده اعلام شد نمایشگاه ایفا 2021 (IFA 2021) به دلیل ابهامات و تردیدهایی که در مورد شیوع ویروس کرونا وجود دارد، لغو شده است. مسئولان آلمانی برگزاری این نمایشگاه در یک بیانیه مطبوعاتی، دلایل اصلی لغو آن را ظهور سریع انواع کووید-19 در جنوب شرقی آسیا و “ادامه تردیدها در مورد سرعت اجرای برنامه‌های واکسیناسیون در سراسر جهان” اعلام کرده‌اند. با دیجی رو همراه باشید.

مخاطرات و نگرانی‌هایی که همچنان در خصوص شیوع ویروس کرونا وجود دارد، باعث شده بود تا شرکت‌ها برای حضور در نمایشگاه تجاری برلین مردد باشند و همچنین رسانه‌ها و کسانی که قصد بازدید از نمایشگاه را داشتند، نمی‌توانستند به درستی برای سفر خود برنامه‌ریزی کنند چرا که این روزها قوانین سفر در کشورهای مختلف هر لحظه تغییر می‌کند و امکان برنامه‌ریزی مناسب و به موقع را از افراد سلب کرده است.

ایفا 2022

البته یکی دیگر از دلایل لغو ایفا 2021 این است که محوطه نمایشگاه به یک مرکز واکسیناسیون و یک بیمارستان اورژانس تبدیل شده و احتمالاً تا ماه سپتامبر نیز به همین صورت ترتیب باقی خواهد ماند. به گفته مارتین اكنیگ، مدیرعامل Messe Berlin (یکی از نهادهای برگزار کننده نمایشگاه)، انتظارات برای مهار ویروس كرونا بیشتر از این بود و در نهایت منجر به “این تصمیم دشوار و ناامیدكننده” شد.

با لغو ایفا 2021، برگزار کنندگان این نمایشگاه سالانه در حال آماده شدن برای ایفا 2022 هستند که احتمالاً یک رویداد حضوری در مقیاس کامل بوده و از 2 تا 6 سپتامبر 2022 (11 تا 15 شهریور 1401) برگزار خواهد شد.

منبع gsmarena
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها