بازی کانتر استرایک Global Offensive در استیم رایگان شد!

در اولین روزهای عرضه بازی کانتر استرایک، این بازی تنها یک ماد از Half-Life بود که برای بازی، هیچ هزینه‌ای نیاز نبود و هرکسی می‌توانست آن را رایگان بازی کند. اما سرانجام زمانی که شرکت والو تصمیم به انتشار بازی Counter-Strike: Global Offensive گرفت، آن را به صورت غیر رایگان عرضه کرد. اگرچه این عنوان گران قیمت‌ترین بازی نیست که ما تا به حال دیده‌ایم، اما حالا وضعیت آن تغییر کرده است.

شرکت والو چند سال پس از عرضه، حالا نسخه Global Offensive بازی کانتر استرایک را رایگان کرده است. البته سر گیمرهایی که برای خرید این بازی هزینه کرده‌اند کلاه نمی‌رود، چرا که اکانت آن‌ها به “Prime Status” تغییر وضعیت خواهد داد. حالت Prime Status بازی کانتر استرایک 15 دلاری است که با هزینه‌ی 15 دلاری برای خرید بازی یکسان است.

والو همچنین یک حالت جدید بتل رویال به نام “Danger Zone” را نیز به بازی کانتر استرایک اضافه کرده که به واسطه‌ی آن می‌توانید تا حداکثر 18 بازیکن دیگر به رقابت بپردازید و برای زنده ماندن در انتهای مسابقه تلاش کنید. فهمیدن اینکه چرا والو چنین مسیری را انتخاب کرده آسان است: از آنجایی که بازی فورت نایت (Fortnite) شرکت اپیک با ژانر بتل رویال خود به محبوبیت زیادی رسیده و روز به روز هم بر تعداد بازیکنان آن افزوده می‌شود، قیمت 15 دلاری برای خرید کانتر استرایک می‌تواند مانع بسیاری از گیمرها برای خرید این بازی باشد.

نمی‌توانیم بگوییم که با رایگان شدن بازی کانتر استرایک شما می‌توانید محبوبیت فورت نایت را نادیده بگیرید یا خیر، اما بازیکنان قدیمی CS:GO قدردان این تصمیم شرکت والو خواهند بود!

منبع ubergizmo

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar