تایید ساخت فصل سوم سریال Daredevil

سریال Daredevil یکی از محبوب‎ترین سریال‎ها در اینترنت و مخصوصا دنیای کمیک‎دوستان است. حالا به نظر می‎رسد که ناامیدی طرفداران برای ساخت فصل سوم این سریال به پایان رسیده است.با توجه به موفقیت شرکت نتفلیکس و مارول در پخش سریال Daredevil، منطقی است فرض کنیم که آن‎ها بایستی تا جای ممکن پخش این سریال را ادامه دهند. ولی اگر به خاطر داشته باشید در فروردین ماه بود که بازیگر این سریال یعنی چارلی کاکس اقرار کرد که مطمئن نیست فصل سوم سریال Daredevil ساخته شود، به خصوص این‎که نتفلیکس و مارول قصد تمرکز بر سریال‎های جدیدتری نظیر The Defenders را دارند، سریال دیگری که خیلی زود برای خودش طرفداران زیادی به دست آورد.

حال طرفداران سریال Daredevil زمانی که بشنوند به نظر ساخت فصل سوم این سریال در حال انجام است، بایستی خوشحال شوند. این خبر در حساب توئیتر شرکت مارول تایید شده که در آن‎جا، این شرکت اظهار داشته است که فصل سوم سریال Daredevil به زودی خواهد آمد، گرچه زمان دقیق آن را هنوز مشخص نکرده است. بر اساس اخبار، ما در چند ماه آینده باید شاهد ارائه‎ی سریال Luke Cage، یکی دیگر از شخصیت‎های محبوب دنیای کمیک باشیم.

هم‎چنین می‎دانیم که سال بعد یقینا فصل دوم سریال‎های جسیکا جونز، مشت آهنی و مدافعین پخش خواهد شد، یعنی شرکت نتفلیکس به نظر مشکلی در رابطه با پخش هر چه تعداد سریال تلویزیونی ممکن در یک سال ندارند، ولی این احتمال وجود دارد که برای فصل سوم این سریال مجبور به صبر تا سال 2018 باشیم، البته امیدواریم چنین فرضیه‎ای درست نباشد چون یقینا زمان بسیار طولانی است.

فراموش نکنید که پخش سریال مجازات کننده هم از سوی نتفلیکس در پیش رو است، با آن‎که هنوز تاریخی برای عرضه‎ی آن اعلام نشده است.فعلا می‎توان ولی گفت که طرفداران سریال و دنیای کمیک می‎توانند آرامش خیال داشته باشند چون حداقل فصل سومی برای سریال Daredevil ساخته خواهد شد.

منبع ubergizmo
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد