سامسونگ برنامه‌ریزی ساخت گوشی هوشمند گلکسی اس 9 را شروع کرد!

تنها چند هفته‌ گذشته که دو گوشی هوشمند گلکسی اس 8 (Galaxy S8) و گلکسی اس 8 پلاس (Galaxy S8 Plus) رونمایی شده‌اند و حالا بنا به گزارشی از مجله خبری The Bell، کمپانی کره‌ای سامسونگ برنامه‌ریزی و کار بر روی گوشی هوشمند گلکسی اس 9 (Galaxy S9) مدل 2018 را شروع کرده است. اگر این خبر صحت داشته باشد؛ کمپانی سامسونگ شش ماه زودتر کار بر روی این گوشی را نسبت به گلکسی اس 8 شروع کرده است.

اما سوالی که پیش می‌آید چرا کمپانی سامسونگ این همه عجله برای عرضه نسل بعدی گوشی‌های هوشمند گلکسی اس دارد؟ آیا سامسونگ نباید روی گلگسی نوت 8 تمرکز کند؟ بنا به این گزارش منتشر شده به نظر می‌رسد که سامسونگ می‌خواهد آزمایشات جدید و راه‌های امنیتی نسل بعدی این گوشی‌های هوشمند را تحکیم بخشد که دیگر اطمینان خاطری درباره تکرار نشدن آتش‌ سوزی دستگاه‌هایش داشته باشد. در این گزارش آمده تیمی از مهندسان و کارکنان سامسونگ روی پنل‌های صفحه نمایش گوشی گلکسی اس 9 کار می‌کنند که در هفته‌های آتی گزارش‌های مربوط به این پروژه منتشر می‌شود.

هنوز مشخص نیست که تا چه حد کمپانی سامسونگ پیشرفت کاری درباره ساخت و طراحی گوشی سامسونگ گلکسی اس 9 داشته ولی تنها ما می‌توانیم مطمئن باشیم که سامسونگ کار را شروع کرده و به زودی هم دو گوشی پرچم‌دار گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس روانه بازار می‌کند و در نیمه دوم سال میلادی جاری گلکسی نوت 8 را رونمایی و به بازار عرضه خواهد کرد. هنوز بسیار زود است که درباره مشخصات فنی گوشی هوشمند گلکسی اس 9 حدسی زد ولی می‌توان گفت که جایگاه سنسور اثر انگشت در پشت گوشی هوشمند نخواهد بود و شاید سامسونگ روی فناوری تشخیص چهره برای امنیت نسل بعدی این گوشی‌ها کار خواهد کرد. برای خبرهای بیشتر درباره سامسونگ گلکسی اس 9 همراه دیجی رو باشید.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع ubergizmo
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها