آیا می‌دانید چه تعداد گوشی اندرویدی سال گذشته عرضه شد؟

اگر از شما درباره‌ی تعداد گوشی‌های اندرویدی که در سال گذشته عرضه شد، سوال شود، به احتمال زیاد از تمام مدل‌هایی که به ذهن‌تان می‌رسد، نام خواهید برد؛ گلکسی‌ها، ال جی‌ها و دیگر شهروندان نجیب جهان اندروید! همچنین کسانی که صنعت گوشی‌ها را دنبال می‌کنند، مدل‌های تولیدی خارج از چین مانند هوآوی، لنوو و گوشی‌های ناشناخته‌ی شیائومی و میزیو را به خاطر خواهند آورد.

افرادی که اخبار صنعت گوشی‌ها را در سراسر جهان پیگیری می‌کنند، مطمئنا نام چند گوشی گمنام دیگر را نیز می‌دانند که شما درباره‌ی آنها اطلاعاتی ندارید. با تمام این اوصاف در پایان روز به طور حتم حدس شما درباره‌ی تعداد گوشی‌های اندرویدی در سال گذشته بیش از ده‌ها مورد نخواهد شد!

راه اندازی بیش از 600 گوشی مختلف اندرویدی در سال گذشته

با اینکه به نظر می‌رسد که شما بیشتر گوشی‌های اندرویدی را بشناسید و نام آنها را بدانید اما باید گفت که حدس‌تان درباره‌ی تعداد اسمارت فون‌های اندرویدی که در سال گذشته ارائه شد، اشتباه بوده است. طبق محاسبه‌ی گوگل بیش از 600 دیوایس مختلف با سیستم عامل اندروید در سال گذشته راه اندازی شده است.

این شکست محاسبه‌ای ذهن شما نشان می‌دهد که رقابت شدیدی در میدان اندروید بین انواع مختلف گوشی‌ها وجود دارد؛ از گوشی‌های رده بالا گرفته تا مقرون به صرفه‌ها. این رقابت بین ده‌ها گوشی نیست بلکه بین صدها دیوایس گوناگون است؛ در شکل‌ها و اندازه های مختلف. پس شما با انتخاب‌های فراوانی روبرو هستید؛ گوشی‌هایی با هر اندازه و شکلی و از مناطق مختلف جهان که همه‌ی اینها فقط به خاطر سیستم عامل اندروید است، سیستم عاملی که هر روز بهتر و بهتر می شود.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.