پارک آواتار دیزنی تابستان سال آینده افتتاح می شود

دیزنی و جیمس کامرون (کارگردان فیلم سینمایی آواتار) قصد دارند تا به مردم ثابت کنند که آواتار همچنان می تواند در میان مردم از محبوبیت بالایی برخوردار باشد و این موضوع می تواند برای طرفداران این فیلم سینمایی اتفاقی خوب به حساب بیاید. تا به امروز 7 سال از ساخت این فیلم می گذرد و هنوز شاهد اخباری هستیم که هر از گاهی درباره ی قسمت دوم این فیلم سینمایی به گوش می رسد ولی مهم ترین خبر این است که در تابستان سال 2017 میلادی در Disney’s Animal Kingdom قرار است دنیای موجودات آبی رنگ آواتار که پاندورا نام دارد وارد دنیای ما انسان ها شود و طرفداران می توانند مدت زمانی را در این دنیای شگفت انگیز سپری کنند.

در حال حاضر 5 سال است که بر روی این پارک کار می شود تا آن چه که باید را در معرض نمایش بگذراد. گفته می شود این پارک حس و حالی واقعی و 3 بعدی از پاندورا را برای مراجعه کنندگان به ارمغان خواهد آورد.

در سال های گذشته دیزنی چند پارک این چنینی نیز افتتحاح کرده که متعلق به فیلم های مارول و جنگ ستارگان بوده اند و آواتار نیز از تابستان سال آینده وارد این لیست خواهد شد. برای بسیاری از افراد بازدید از این مکان ها به شکل آروزیی است دست نیافتنی.

حال بیایید کمی درباره ی آینده ی فیلم سینمایی آواتار یعنی قسمت دوم آن صحبت کنیم. قرار است از سال میلادی آینده فیلم برداری آن آغاز شود و خود جیمز کامرون کارگردان آن خواهد بود. گفته می شود در ابتدا قرار است فیلمرداری از جیک ( نقش اصلی )، نیتیری و فرزندانشان آغاز شود و بعد سراغ قسمت های دیگر بروند.

متاسفانه برای تماشای این فیلم حدود 18 ماه از زمان بازگشایی این پارک تا اکران باید صبر کرد. مدت زمان طولانی است مگر نه؟

برای طراحی این پارک از پاندورا الهام گرفته شده و این موضوع شگفتی های زیادی را به دنبال خواهد داشت. از قسمت های مهم این مجموعه می توان به رستوران اصلی یعنی Satu’li Canteen اشاره کرد که با توجه به فرهنگ و سبک زندگی Na’vi ها طراحی شده و همچنین باید از محلی یاد کرد که انواع نوشیدنی ها و آبمیوه ها را به فروش می رساند و Pongu Pongu نام دارد.

در ادامه تصاویر اولیه از این پارک را می توانید مشاهده کنید.

نظر شما درباره ی این پارک جدید دیزنی چیست؟

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gizmodo
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها