با اپلیکیشن Quickshot تصاویر بهتری با آیفون خود ثبت کنید[دانلود کنید]

سازندگان اپلیکیشن معروف Facetune بار دیگر یک نرم‌افزار عکاسی را با نام Quickshot عرضه کرده‌اند. درحالی‌که دیگر عناوین ارائه‌شده توسط این کمپانی مانند Facetune و Enlight بر روی ویرایش تصاویر متمرکز هستند، اما Quickshot با هدف ثبت ساده تصاویر حرفه‌ای عرضه‌شده است.

این اپلیکیشن حالت‌های مختلفی برای عکاسی در اختیار شما قرار می‌دهد اما پرکاربردترین آن‌ها حالت Quicksot است که با توجه به نحوه نگهداری دوربین تصاویر را اصلاح می‌کند. این قابلیت زمان‌هایی که تمرکز و یا فرصت لازم جهت عکاسی دقیق را ندارید بسیار کارآمد خواهد بود زیرا بسیاری اصلاحات موردنیاز همچون برش تصاویر و اصلاح زاویه را به‌صورت خودکار اعمال خواهد کرد.

حالت دیگری با نام HDR+ در این اپلیکیشن موجود است که با تنظیم اتوماتیک نوردهی تصاویری باکیفیت بالا تولید می‌کند. همچنین حالت دیگری با نام Strobe نیز وجود دارد که به‌وسیله آن با افزایش زمان نوردهی می‌توانید حرکات را به عکس انتقال دهید. اصولاً ثبت این‌گونه تصاویر بسیار دشوار است اما این اپلیکیشن با ابزارهایی که در اختیار دارد ثبت این تصاویر را به‌راحتی میسر نموده است و می‌توانید به‌راحتی بخش‌های ناخواسته را جدا کنید. در تصویر زیر نمونه‌ای از این تصاویر را در سمت راست مشاهده می‌کنید.

معرفی اپلیکیشن quickshot

همچون اپلیکیشن‌های پیشین این توسعه‌دهنده در Quickshot نیز شاهد وجود تعداد زیادی ابزار و فیلتر به‌صورت پیش‌فرض هستیم که به‌واسطه آن‌ها نه تنها می‌توانید تصاویر زیبایی ثبت کنید بلکه می‌توانید تصاویر موجود در گالری خود را نیز ویرایش کنید.

این اپلیکیشن به‌طور رایگان عرضه‌شده است اما برخی قابلیت‌های آن از جمله بخش قابل‌توجهی از فیلترها پس از پرداخت درون برنامه‌ای در دسترس قرار می‌گیرند. با تمام این توصیفات اما Quickshot هنوز در ابتدای راه است و فقط یک هفته از انتشار آن می‌گذرد به همین دلیل باگ‌هایی در نسخه فعلی دیده می‌شود که با ارائه به‌روزرسانی‌های آینده شاهد رفع آن‌ها خواهیم بود. این اپلیکیشن در حال حاضر برای سیستم‌عامل ios در دسترس است و با آیفون‌های 5 اس و پس‌ازآن و ios 10 و بالاتر سازگار است.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی‌رو دنبال کنید
مطالب پیشنهادی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.