بازی دراپ فلیپ (Drop Flip) برنامه رایگان این هفته اپ استور

بازی دراپ فلیپ در حالت عادی 1.99 دلار قیمت دارد اما این هفته به‌ طور رایگان قابل دانلود است. در این بازی باید قطعات مثلث و چندضلعی را جوری بچینید که با رها کردن گوی، این گوی سفید گردان به درون سطل برسد. فیزیک بازی دراپ فلیپ بدون پیچیدگی خاصی شما را ساعت‌ها سرگرم می‌کند. 100 مرحله سرگرم‌کننده و موزیک جذاب از مشخصه‌های بارز این بازی است.

بازی دراپ فلیپ در حالت عادی 1.99 دلار قیمت دارد اما این هفته به‌طور رایگان قابل دانلود است. ر این بازی باید قطعات مثلث و چندضلعی را جوری بچینید که بارها کردن گوی، این سفید گردان به درون سطل برسد. فیزیک دراپ فلیپ را در بر گرفته و خودِ بازی به‌دوراز پیچیدگی به شما لذتی وصف‌نشدنی می‌بخشد. 100 مرحله سرگرم‌کننده و موزیک جذاب از مشخصه‌های این بازی است. در این هفته دراپ فلیپ علاوه بر iOS برای اندروید هم به‌رایگان و از طریق گوگل پلی در دسترس است. البته نسخه اندروید به‌صورت پرداخت درون برنامه‌ای است. طی 6 ماه اخیر، این دومین بار است که دراپ فلیپ به طور رایگان در اپ استور اپل عرضه می‌شود. این بازی را نصب کنید و از آن لذت ببرید.

در این هفته دراپ فلیپ علاوه بر iOS برای اندروید هم به‌ رایگان و از طریق گوگل پلی در دسترس است. البته نسخه اندروید به‌ صورت پرداخت درون برنامه‌ای است. طی 6 ماه اخیر، این دومین بار است که دراپ فلیپ به طور رایگان در اپ استور اپل عرضه می‌شود.

این بازی را نصب کنید و از آن لذت ببرید.

گوگل پلیاپ استور

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی‌رو دنبال کنید
منبع Phone Arena
مطالب پیشنهادی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.