معرفی بازی دامبو؛ از بچه فیل بامزه نگهداری کنید

نگهداری از حیوانات خانگی برای بسیاری از افراد جذابیت زیادی دارد. در بین کودکان کمتر کسی یافت می‌شود که تمایل به نگهداری از حیوانات خانگی نداشته باشد. اما هرکسی توانایی انجام این کار را ندارد. نگهداری از حیوانات خانگی توسط کودکان بیش از هر چیزی نیاز به احساس مسئولیت نسبت به آن موجود دارد. اما چه راه‌هایی برای سنجش و یا افزایش حس مسئولیت‌پذیری کودکان وجود دارد؟

یکی از آسان‌ترین و درعین‌حال کم هزینه‌ترین راه‌ها استفاده از حیوانات مجازی است که به‌صورت بازی‌های شبیه‌سازی بر روی تلفن همره و تبلت اجرا می‌شوند. امروز در دیجی رو قصد داریم یکی از بهترین عناوین از این دسته بازی‌ها را با نامدامبو به شما معرفی کنیم.

دامبو یک بازی با موضوع نگهداری از یک بچه فیل بامزه است. این بازی توسط تیم مدریک کاملاً فارسی سازی شده است تا فرزندانتان به‌راحتی بتوانند از آن استفاده کنند. هر حیوان خانگی نیاز به رسیدگی دارد، دامبو نیز از این قاعده مستثنی نیست. فرزندانتان باید در زمانی که دامبو احساس گرسنگی می‌کند به او غذا بدهند. یکی از نقاط قوت این بازی لیست کاملی از غذاها، میوه و سبزیجات، نوشیدنی‌ها و فست فود می‌باشد که لذت انتخاب کردن از میان گزینه‌هایمختلف برای تنوع غذا دامبو را به کودکانتان می‌دهد. شما باید غذاها را با استفاده از سکه‌هایی که در اختیار دارید خریداری کنید. با بالا رفتن سطح بازیکن سکه هدیه دریافت خواهید کرد. همچنین می‌توانید با انجام بازی‌های کوچک و همچنین خرید ریالی به‌وسیله کارت بانکی خود، سکه‌های بیشتری دریافت کنید.

سکه‌ها فقط برای خرید غذا کاربرد ندارند بلکه می‌توانید از آن‌ها برای شخصی‌سازی دامبو به‌وسیله خرید کلاه، عینک، رنگ پوست و رنگ چشم اقدام کنید. اتاق‌خواب دامبو را هم می‌توانید باسلیقه خود تغییر دهید. دامبو نیاز به استراحت دارد و زمانی که احساس کمبود انرژی کند با شما بازی نخواهد کرد. شما می‌توانید چراغ‌خواب، بالش و کاغذدیواری را به سلیقه خود خریداری کنید.

در یکی از بخش‌های بازی دامبو با آهنگ‌هایی که برای او انتخاب می‌کنید خواهد رقصید و این کار را به بامزه‌ترین شکل ممکن انجام می‌دهدبازی‌هایکوچک هم یکی از بخش‌های موردعلاقه ما بود. در این بخش تعدادی بازیشبیه‌سازی‌شده از روی بازی‌های مطرح که نیاز به تمرکز، دقت و همچنین سرعت عمل مناسب دارند قرار دارند. شخصیت اصلی این بازی‌ها خود دامبو است. در تصویر زیر می‌توانید این عناوین این بازی‌ها را مشاهده کنید.

به خاطر بازی کردن زیاد دامبو نیاز روزانه به نظافت دارد. شما باید او را شست شو دهید. برای این کار او را به حمام برده و با صابون بشوید سپس او خودش را با استفاده از آب تمیز خواهد کرد.

دامبو یک فیل سخن‌گو هم هست. در صفحه اصلی بازی با او صحبت کنید او صدای شما را می‌شنود و با صدای خودش تکرار می‌کند. به استعدادهای دامبو موزیک نواختن با خرطوم را نیز اضافه کنید همچنین با نوازش او شاهد حرکات بامزه‌ای که انجام می‌دهد خواهید بود. کودکانتان می‌توانند همانند یک حیوان خانگی شاهد رشد دامبو نیز باشند.

با توجه به حجم نسبتاً کم بازی با گرافیک و کیفیت تصاویر خوبی روبه‌رو هستیم. محیط فانتزی این بازی به شدت برای کودکان جذاب خواهد بود. خود شخصیت دامبو و تمام محیطی که با آن در ارتباط است به زیباترین شکل طراحی شده‌اند. کمتر ایرادی از این نظرمی‌توان به این بازی گرفت. صداگذاری بازی نیز در سطح خوبی قرار دارد. صدایمحیط‌های مختلف و شخصیت بازی به خوبی پوشش داده‌شده است. درمجموع دامبومی‌تواند کودکانتان را با بازی‌های مختلف سرگرم کند و در کنار انجام این بازی‌ها با نگهداری و رسیدگی به دامبو، حس مسئولیت‌پذیری را در کودک شما تقویت کند. زبانکاملاً فارسی این بازی یکی از نقاط قوت آن در مقایسه با دیگر بازی‌های مشابه است. این بازی فقط مختص کودکان نیست و هرکسی می‌تواند از این بازی بامزه لذت ببرد.

مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها