فلای تودی

E3 2015: نسخه بازسازی شده Final Fantasy 7 در راه است

شرکت بازیسازی ژاپنی اسکوار انیکس (Square Enix) بالاخره به درخواست هواداران پاسخ داد و در طی کنفرانس خبری سونی در نمایشگاه E3 اعلام کرد که یک بازسازی کامل از بازی نقش آفریتی به یادماندنی Final Fantasy 7 را برای نسل جدید کنسول ها ارائه خواهد کرد. در ادامه با دیجی رو همراه باشید.

این بازی اولین بار در سال 1997 بر روی کنسول Playstation منتشر شد و به سرعت توانست محبوبیت فراوانی بین طرفداران بازی های نقش آفرینی به دست آورد. البته نسخه هفتم سری بازی های Final Fantasy اولین شماره ای بود که برای کنسولی غیر از کنسول های نینتندو عرضه می شد و تا پیش از آن این عنوان تحت انحصار نینتندو قرار داشت.

در آن زمان این بازی بر روی 4 سی دی عرضه شده بود که حجم بالایی محسوب می شد و با محبوبیتی که به دست آورد تبدیل به یک بازی افسانه ای برای Playstation شد. کات سین های CG که در بین صحنه های بازی پخش می شد در زمان خود بسیار تحسین بر انگیز بود و نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کرد، اگر چه با پیشرفت روزافزون فناوری و بازی های رایانه ای اگر امروز این کات سین ها را مشاهده کنید احتمالا هیچ حسی در شما به وجود نیاید!

final-fantasy-vii-02بعد از نسخه اصلی این بازی و تا به الان، چندین بازی فرعی و انیمیشن بر اساس داستان آن ساخته شده است، ولی چیزی که طرفداران همواره به دنبال آن بودند یک بازسازی کامل از این بازی برای قرن 21 بود که امروز با این خبر بالاخره به واقعیت مبدل شد. با توجه به کیفیت بالای بازی های اسکوار انیکس، می توان انتظار داشت که با یک بازی کامل و بی نقص روبرو خواهیم بود و می توانیم کلود (شخصیت اصلی بازی) را در یک دنیای کاملا بروز و مطمئنا زیبا هدایت کرده و به مرور خاطرات خوش گذشته این بار با کیفیت HD بپردازیم.

Final Fantasy 7 Remake ابتدا برای Playstation 4 عرضه خواهد شد و انتظار می رود با فاصله کوتاهی برای Xbox One و PC هم روانه بازار شود.

منبع: ibtimes.co.uk

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد