فلای تودی

تاریخ انتشار و جزییات فیفا 17 اعلام شد

کمپانی EA رسماً اعلام کرد عنوان جدید سری بازی های محبوب فیفا، سپتامبر امسال منتشر میشود. نسخه جدید فیفا 17 از موتور بازی Frostbite استفاده خواهد کرد و مدیر شرکت EA در این باره گفت:

” این موتور یک دنیای جدید از امکانات را بر روی سری بازی فیفا و هواداران آن میگشاید. ما هیچوقت به اندازه امروز درباره آینده فوتبال و تجربه ای که در فیفا 17 میخواهیم ارائه دهیم هیجان زده نبوده‌ایم.”

این استودیو پیش از این از موتور Frostbite روی بازی بتلفیلد و بازی ورزشی PGA Tour استفاده کرده بود. برای اطمینان از اینکه گیم پلی بازی تا جایی که ممکن است به واقعیت نزدیک باشد، EA برای ساخت نوآوری در گیم پلی با 4 بازیکن حرفه ای و در سطح جهانی به عنوان سفیر فوتبال همکاری کرده است که شامل خامس رودریگز (رئال مادرید)، آنتونی مارتیال (منچستر یونایتد)، ادن هازارد (چلسی) و مارکو رویس (دورتموند) میباشند و حاصل آن هفته آینده در E3 رونمایی خواهد شد.

نسخه فیفا 17 روز 29 سپتامبر 2016 (8 مهر 1395) بر روی پلی استیشن 3، پلی استیشن 4، ایکس باکس 360، ایکس باکس وان و PC منتشر میشود و تکنولوژی Frostbite تنها روی کنسول های نسل فعلی و PC استفاده میشود.

منبع Electronic Arts
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد