مصر خطاب به ماسک: اهرام این کشور توسط فضایی‌ها ساخته نشده‌اند!

“بیگانگان (موجودات فضایی) هرم‌های مشهور مصر را نساخته‌اند و این کشور خوشحال می‌شود که این حقیقت را به اسپیس ایکس و مدیرعامل آن، ایلان ماسک، ثابت کند.” این جوابی است که وزیر گردشگری مصر در توییتر به ایلان ماسک و توییت اخیر وی داده است. خانم رانیا المشاط از ایلان ماسک دعوت کرده تا به کشور مصر سفر کرده و از نزدیک با تاریخچه اهرام این کشور آشنا شود.

ایلان ماسک، مدیرعامل کمپانی اسپیس ایکس که اخیراً توانست عملیات ارسال فضانورد به ایستگاه فضایی را با موفقیت به انجام برساند، روز جمعه با انتشار یک توییت کوتاه در مورد اهرام مصر خبرساز شده بود. وی در توییت خود بدون اشاره به هیچ منبع خاصی ادعا کرده بود که اهرام مصر توسط بیگانگان یا همان موجودات ساخته شده‌اند! با اینکه صحت و سقم این ادعا کاملاً جای سؤال دارد اما با این حال تاکنون توسط 544 هزار نفر لایک شده و 97 هزار نفر هم آن را بازنشر کرده‌اند که در نوع خود بسیار جالب توجه است.

توییت ایلان ماسک

اما یک روز پس از انتشار این توییت، وزیر گردشگری مصر به ادعای ایلان ماسک واکنش نشان داد و از او خواست تا با سفر به این کشور تاریخچه ساخت اهرام و کتبیه‌های بر جای مانده از آن زمان را از نزدیک مورد بررسی و مطالعه قرار داده و با مشاهده مقبره انسان‌هایی که البته به هیچ وجه فضایی نبودند (!)، ببیند که این اهرام واقعاً به دست مصریان ساخته شده‌اند.

خانم رانیا المشاط خطاب به ایلان ماسک گفته:

من کارهای شما را با دنبال کرده و تحسین می‌کنم. من از شما و اسپیس ایکس می‌خواهم نوشته‌های به جا مانده از زمان ساخت اهرام را مطالعه کرده و با چگونگی ساخته شدن آن‌ها آشنا شوید. همچنین از شما می‌خوهم از مقبره‌های متعلق به سازندگان اهرام هم بازدید کنید. آقای ماسک ما منتظر شما هستیم.

هرم بزرگ مصر

با اینکه ماسک تاکنون به دعوت وزیر گردشگری مصر پاسخی نداده، اما ظاهراً با جستجو در منابع آنلاین به تحقیق و بررسی پیرامون تاریخچه واقعی اهرام مصر پرداخته است. چرا که اخیراً توییت کرده:

هرم بزرگ، بلندترین سازه دست بشر است که 3800 سال قبل ساخته شده است.

نکته حائز اهمیت در این توییت اشاره مستقیم به ساخته شدن اهرام توسط انسان‌هاست که به وضوح نشان‌دهنده عقب‌نشینی وی از ادعای پیشین خود است. آقای ماسک در ادامه نیز لینکی از یک مقاله را قرار داده که نشان می‌دهد چگونه هرم بزرگ مصر توسط 4000 کارگر و با دخالت 16 تا 20 هزار نیروی کمکی، در طول مدت 20 سال ساخته شده است.

منبع cnet
مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها