قابلیت استفاده از چندحساب کاربری در تلگرام فراهم شد

یکی از ویژگی‌هایی که جای خالی آن در تلگرام حس می‌شد، قابلیت استفاده از چند حساب کاربری بود، به همین دلیل کاربران مجبور بودند رو به استفاده از اپلیکیشن های غیر رسمی بیاورند تا بتوانند چند اکانت داشته باشند.

تلگرام

روز گذشته تلگرام به نسخه 4.7 به روز شد و ویژگی استفاده از چند حساب کاربری، از مهم ترین تغییراتی است که در نسخه جدید دیده می شود. از همین رو شما به راحتی می توانید تا سه اکانت در نسخه جدید تلگرام ایجاد کنید و بین آنها به راحتی جابه جا شوید.

برای استفاده از چند حساب در تلگرام، کافی است دکمه همبرگری را لمس کنید و یا انگشت‌تان از چپ به راست بکشید تا وارد فهرست اصلی شوید. حالا در قسمت بالا با لمس فلش رو به پایین سمت چپ، گزینه Add Account ظاهر می شود که با انتخاب آن می توانید مانند راه اندازی حساب تلگرام قبلی تان، یک حساب کاربری جدید اضافه کنید. لازم به ذکر است که تمامی قابلیت‌های تلگرام از جمله بخش تنظیمات، برای هر حساب کاربری به صورت مجزا در نظر گرفته شده است و با ایجاد تغییرات در یک حساب، اکانت های دیگر هیچ تغییری نخواهند کرد.

از دیگر قابلیت های که به تلگرام 4.7 اضافه شده، امکان پاسخ دادن سریع به پیام هاست که با لمس و کشیدن هر پیام به سمت چپ، به سرعت پیام به حالت پاسخ در خواهد آمد.

تلگرام

نام اپلیکیشن: تلگرام
قیمت: رایگان
سیستم عامل: اندروید و آی او اس
لینک کوتاه http://bit.ly/2DjeYOA

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آواتار ها به صورت خودکار و تصادفی انتخاب می‌شوند؛ شانس خودتون رو امتحان کنید! 😊

مطالب مرتبط