فلای تودی

شبکه های اینستاگرام، واتساپ و فیسبوک قطع شدند!

از ساعتی پیش تمام پلتفرم‌های متعلق به فیسبوک، اعم از اینستاگرام، واتساپ و البته خود شبکه اجتماعی فیسبوک از دسترس خارج شده‌اند و دسترسی به آن‌ها از هیچ طریقی، چه موبایل و چه وب، امکان‌پذیر نیست! بنا به گزارش کاربران از اقصی نقاط دنیا، هنگام مراجعه به این شبکه‌ها پیغام‌های خطایی مانند “Sorry, something went wrong” یا “5xx Server Error” به نمایش درمی‌آید.

بر اساس داده‌های Downdetector و توییتر، این قطعی بر همه پلتفرم‌های متعلق به شرکت فیسبوک تأثیر گذاشته و به نظر می‌رسد از حدود ساعت 7:10 عصر به وقت ایران آغاز شده است. خبر قطعی گسترده این پلتفرم‌ها به سرعت در شبکه‌هایی مانند توییتر بازتاب داشته و کاربران برای اطلاع از وضعیت به این شبکه‌ها هجوم برده‌اند! در این بین، هشتگ DeleteFacebook# بسیار داغ شده و منتقدان سیاست‌های فیسبوک این اتفاق را به فال نیک گرفته‌اند!

در پی تداوم قطعی شبکه‌های اینستاگرام، واتساپ و فیسبوک، بیانیه‌هایی از سوی این شرکت‌ها منتشر شده که در ادامه می‌توانید بخوانید:

بیانیه واتساپ:

ما می‌دانیم که برخی افراد در حال حاضر با واتساپ مشکل دارند. ما در تلاش هستیم تا همه چیز را به حالت عادی برگردانیم و در اسرع وقت اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.

بیانیه فیسبوک:

ما اطلاع داریم که برخی از افراد در دسترسی به برنامه‌ها و محصولات ما با مشکل روبرو هستند. ما در تلاش هستیم تا اوضاع در اسرع وقت به حالت عادی برگردد و از بابت شرایط پیش آمده عذرخواهی می‌کنیم.

در حال حاضر این‌ها آخرین اطلاعاتی هستند که از قطعی شبکه‌های اینستاگرام، واتساپ و فیسبوک در دست می‌باشد. فعلاً باید منتظر ماند و دید نتیجه بررسی‌ها چه خواهد شد و آیا دلیل قطعی اعلام خواهد شد یا نه.

منبع 9to5mac
مطالب پیشنهادی
guest
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ننللل
ننللل
10 ماه قبل

ای بابا

Zahra
Zahra
10 ماه قبل

ظرف دو ساعت دوستام همه اومدن تلگرام پیام دادن حتی اونا که اصلا استفاده نمیکنن یعنی دیگه تحمل دو ساعت بی خبری از هم و قطعی شبکه اجتماعی رو نداریم…بعد ببین اون بالاییا میخوان ارتباطمون رو با این دنیای بزرگ قطع کنن:)))