انتشار اولین تصاویر رندر شده از گلکسی نوت 20 پلاس

هفته گذشته اولین تصاویر رندر شده از گلکسی نوت 20 ظاهر شدند و اکنون زمان آن رسیده که رندرهای گلکسی نوت 20 پلاس هم به معرض نمایش گذاشته شوند. منبع منتشر کننده این تصاویر یعنی Pigtou، فاش کرده که گلکسی نوت 20 پلاس تاحدودی بزرگ‌تر از مدل معمولی خواهد بود، که البته این مسئله کاملاً قابل پیش‌بینی بود. البته اندازه بدنه تنها تفاوت این دو مدل نیست و ظاهراً طراحی دوربین آن‌ها هم کمی متفاوت خواهد بود. اما با این حال، منبع مذکور به ترکیب لنزهای دوربین سری گلکسی نوت 20 هیچ اشاره‌‌ای نکرده است.

تصویر رندر شده گلکسی نوت 20 پلاس (1)

بدنه سامسونگ گلکسی نوت 20 پلاس 165 میلی متر ارتفاع، 77.2 میلی متر پهنا و تنها 7.6 میلی متر ضخامت خواهد داشت (10.7 میلی متر با احتساب برجستگی دوربین). بر این اساس می‌توان گفت گلکسی نوت 20 پلاس کمی بلندتر از همتای سال قبل خود یعنی گلکسی نوت 10 پلاس خواهد بود. در این گوشی نیز همچنان سامسونگ از طراحی تخت در قسمت‌های بالا و پایین و لبه‌های خمیده در دو سمت راست و چپ، استفاده کرده است.

تصویر رندر شده گلکسی نوت 20 پلاس (2)

در قسمت جلوی بدنه و بالای صفحه نمایش یک حفره دوربین در مرکز قرار گرفته است و دکمه‌های پاور و کنترل صدا هم در سمت راست تعبیه شده‌اند. این طور که به نظر می‌رسد انتقال این دکمه‌ها به سمت چپ بدنه در خانواده نوت 10 موفقیت‌آمیز نبوده و سامسونگ دوباره آن‌ها را به سمت راست برگردانده است. همچنین به نظر می‌رسد شرکت کره‌ای بالاخره دکمه اختصاصی بیکسبی را کنار گذاشته و بی‌استفاده بودن آن را پذیرفته است.

تصویر رندر شده گلکسی نوت 20 پلاس (3)

در زمینه مشخصات سخت افزاری، تنها چیزی که تاکنون در مورد گلکسی نوت 20 پلاس شنیده‌ایم این است که دوربین بهتری نسبت به مدل‌های غیرپلاس خواهد داشت. انتظار داریم این گوشی در ماه اوت به صورت رسمی رونمایی شود و البته به خاطر شرایط پیش آمده در پی شیوع کرونا رویداد مربوطه به احتمال زیاد آنلاین برگزار خواهد شد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gsmarena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها